Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Intellektuális és perverz?

Intellektuális és perverz?

Figyelt kérdés

Kifejezetten olyan nővel ismerkednék, aki nem mindenáron keres társat/partnert, és legfőképp nem akárkit. Túl vagyok egy elhamarkodott házasságon. Volt nagy szerelem és nagy pofára esés is. Jelenleg ott tartok, hogy már nem hiszek a nagy Ő sztoriban, de a testiségre, szenvedélyre régóta vágyom.


Az olyan nő tud lázba hozni, akivel együtt ki tudjuk hozni magunkból az állatot, hiszen mindketten prűd és visszafogott álarcot viselünk a hétköznapokban, de mégis kell az az extázis a megfelelő ember személyében. Olyan nő, aki legyint a farok kép küldözgető férfiakra, mert az ő szívét elsősorban a szavak, az érintés, a fülbe suttogás indítja be és nem a primitívség.


Van olyan hölgy, akinek ez imponál?


máj. 22. 23:13
1 2
 1/12 anonim válasza:
A farok kép küldözgetést szeeintem majdnem minden nő szánalmasnak tart. S most a valódi nőkre gondolok, s nem azokra akik annak adják ki magukat. Sok ilyen lány, nő van mint amilyet leírtál. De azt biztosra nem tudhatod a virtuális térben hogy ki kicsoda valójában, az első, minimum telefonbeszélgetésig ha érted. A valós életben meg nincs egy lányra, nőre se ráírva milyen tulajdonságok vannak meg neki, amire vágysz.
máj. 22. 23:22
 2/12 anonim válasza:

Jelenleg egy ilyen lányért élek-halok

21F

máj. 23. 00:41
 3/12 anonim válasza:

Ha lenne ilyen, én el is venném feleségül:)


F

máj. 23. 07:53
 4/12 anonim válasza:

"Jelenleg ott tartok, hogy már nem hiszek a nagy Ő sztoriban, de a testiségre, szenvedélyre régóta vágyom"

Úgy rémlik már megtalálták a megoldást az ilyesmire, úgy hívják szexkapcsolat, vagy fizetős szolgáltatás.

máj. 23. 09:31
 5/12 anonim válasza:

Jó lenne, ha lenne belőlem kettő, mert akkor jelezném, hogy tetszik a dumád. Teljesen okés számomra, amit írsz! Soha nem láttam még ilyet. :)

A másik énem, a valódi, vagy legalábbis a test, akiben éppen lakom és párja van, az nem fog szólni neked, mert foglalt.

Vigasztaljon, hogy ha az én figyelmem felkeltetted, talán jön más is.

máj. 23. 10:02
 6/12 anonim válasza:
Lehet az is előrevinné a dolgot ha megírnád a korod.
máj. 23. 12:13
 7/12 anonim válasza:

Én az intelligenset önmagában is elfogadnám, mert második diplomás leszek télen és szívesen ismerkednék olyannal, aki nem feltétlen diplomás, de legalább érdeklődik bármilyen tudományos téma iránt.

23F

máj. 24. 00:56
 8/12 A kérdező kommentje:

Intellektuális alatt nem a hagyományos "magas végzettséget" értettem, hanem érzelmi intelligenciát. Habár a diploma és EQ közt lehet összefüggés, de az előbbi megléte számomra nem mérvadó. Nekem például nincs diplomám. Ami számomra fontos azt már leírtam.


A kérdező '89-es évjáratú.

máj. 24. 01:33
 9/12 anonim válasza:
Nagyon drukkolok neked, még mindig király, amit írsz!
máj. 24. 03:22
 10/12 anonim válasza:

#8-as. Én vagyok a 7-es. Ahogy írtam, nem kell nekem feltétlen, hanem elég az, hogy érdeklődő legyen. És igazad van, az EQ nem feltétlen más diplomásoknál. Nekem is van olyan ismerősöm, aki elég nagy gyökér, mégis diplomás, de a fordítottjára pl papám (szerencsére él és virul) igaz, nincs diplomája, de nagyon érdeklődő és magas EQ-ja van.


Rád térve pedig sok sikert, ha ez a fontos neked a párválasztásban, akkor biztos mázlista lesz, akinek esélyt adsz ;)

máj. 24. 08:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!