Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Itt tényleg lehet ismerkedni?...

Itt tényleg lehet ismerkedni? Most találtam erre a kategóriára. Budapesti nő vagyok, 41 éves.

Figyelt kérdés
Vágyom egy igazi társra, ezért adok egy esélyt ennek az oldalnak, hátha pont itt találunk egymásra :-)
máj. 23. 13:15
1 2
 1/16 anonim válasza:
Sima barátkozás szóba jöhet?? 🙂
máj. 23. 13:19
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem, köszönöm!
máj. 23. 13:21
 3/16 anonim válasza:

Nekem volt már innen ez-az, simán összejöhet.


34/F

máj. 23. 13:26
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez biztató.
máj. 23. 13:28
 5/16 anonim válasza:

Én inkább az élőben ismerkedés híve vagyok. (Nekem nem voltak kifejezetten jó tapasztalataim a férfiakkal itt.)


Élőben az utóbbi években nekem több jelentkező is akadt - kivételesen egyházi körökben jártam nagyobb sikerrel.


Nem, nem kell mindenáron túlbuzgó vallásosnak lenni ezekhez az élményekhez. Elég a felületes érdeklődés is.


Ugyan nem jutottam el a házasságig, de mélyebb szimpátia kialakult egyedülálló férfiakkal. Együttélés közelségbe viszont már majdnem eljutottam nem olyan régen.


50N

máj. 23. 13:42
 6/16 anonim válasza:
Nőknek igen, mert míg Neked fog érkezni 15-20 privát a következő órákban (és lehet, hogy alábecsültem), amiből lehet azért 1-2 értelmesebbet is kifogni, addig én férfiként, amikor kiírtam a kérdésem, 1 hét alatt egyetlen üzenetet kaptam, azt is egy másik férfitól, hogy ássam el magam. :D
máj. 23. 14:58
 7/16 anonim válasza:

Nőknek inkább lehet. Ráadásul Budapest. Szintén előny.

Igaz nekem Budapesti férfiként is sikerült már megismernek innen valakit.

máj. 23. 15:04
 8/16 anonim válasza:
Mennyi idősig bezárólag?
máj. 23. 15:22
 9/16 A kérdező kommentje:
8-as, korban hozzám illő. Kb. 50-ig.
máj. 23. 15:25
 10/16 anonim válasza:
Én 44 éves férfi vagyok Pest megyéből. Szívesen ismerkedem. Független vagyok.
máj. 23. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!