Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Introvertált férfiak/fiúk ti...

Introvertált férfiak/fiúk ti hogy ismerkedtek a lányokkal?

Figyelt kérdés

máj. 23. 17:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/123 anonim válasza:
Én már inkább nőkkel ismerkednék mint lányokkal :), online próbáltam de teljesen értelmetlennek tűnik. Hamarosan ha betöltöm a 40-et még utoljára megpróbálom és elmegyek egy társkereső irodába.
máj. 23. 17:37
 2/123 anonim válasza:
Többnyire sehogy, pedig ideje lenne már családon gondolkozni 😇
máj. 23. 17:39
 3/123 anonim válasza:

Baromi nehezen megy,ment mindig is .

Màr 41 vagyok,lett gyerekem , feleségem meg azért hál Istennek nem szűzkènt vettem el a feleségem

Mindig azt láttam más milyen lazán csajozik .

De szerintem a nőknek unalmas az olyan mint èn akinek semmilyen káros szenvedélye nincs.Se nem iszom se nem cigizek meg semmi egyéb.

Az ilyen mint én fèrfiba nagyon ritka nőben

máj. 23. 17:46
 4/123 anonim válasza:

Én már feladtam, sehogy.


43 F

máj. 23. 18:12
 5/123 A kérdező kommentje:

Én addig nem merek ismerkedni amíg nem lesz jogsim, meg hát eléggé introvertált vagyok szóval majd ha elkezdek ismerkedni nagyon nehezen fog majd menni.

25/F

máj. 23. 18:29
 6/123 anonim válasza:
#5 A csajozás nem a jogsin múlik😅 van jogsim am,kocsim is..
máj. 23. 18:36
 7/123 A kérdező kommentje:
6-os de a legtöbb csajnál valamiért elvárás hogy egy férfinak legyen autója
máj. 23. 18:49
 8/123 anonim válasza:

#6-os

Viszont ad egyfajta önbizalmat és szabadságot az utazásban.

Erre gondolhatott a kérdező, amikor ezt írta.


Több sebből vérzik a mai világban az ismerkedés. Van, aki komoly kapcsolatot keres, valaki kalandozni szeret inkább, valaki pedig elhiteti a másikkal, hogy komolyat akar, de valójában nem és becsapja, kizsákmányolja ahogy csak tudja. Sokan a saját szintjük felett keresnek párt és aztán elkeserednek, hogy sose jön össze. Valakik a rossz szülői minták miatt választanak balul, mert az ismerős számukra. Stb..

máj. 23. 18:52
 9/123 anonim válasza:
Sehogy, már házasok vagyunk.
máj. 23. 18:57
 10/123 anonim válasza:
Interneten, tánctanfolyamon, vagy megszólítom őket ha olyan helyen vagyok (pl. busz).
máj. 23. 19:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!