Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkedne valaki, Szegeden?

Ismerkedne valaki, Szegeden?

Figyelt kérdés

Szeretnék valaki olyannal ismerkedni, aki kommunikatív, képes kifejezni, ha valami fáj neki, ugyanakkor képes azt is meghallgatni, ha nekem fáj valami. Szereti működtetni a dolgokat és kompromisszumkész. Van, egy intellektuális éhsége, érdeklődik, lelkesedik valami iránt, szeret új dolgokat kipróbálni, mondjuk nem mindig ugyanazt az ételt kéri. Tehát összeségében, valamiféle érettséget várnék el.



Nem tetszik ez a listás formátum, meg nem fogom excel táblázatban pipálgatni, csak szeretném, ha az értékrendszerünk valamelyest egyezne. Úgy gondolom, hogy ezeket én is tudom nyújtani.



Rólam, SZTE-n tanulok Programtervező Informatikusnak, elsőéves vagyok, érdekel a pszichológia és a mentális egészség, újabban ismerkedem Gotmann nevével (Ha ez mond neked valamit, az nagyon menő), elég sok minden érdekel, ilyen a töri, emberi természet, technológia, macskák, meditáció, edzés, milyen kenyér lennék, klasszikusok mint a Drakula, az emberi agy, videójátékok, de bűvészkedést és a rajzolást is szeretném megtanulni, csak azokhoz ügyetlen vagyok.



Szeretek vitázni, beszélgetni emberekkel és nyitottnak vallom magam, fontosabb, hogy megértsem mit mond a másik, mintsem igazam legyen. Az is tény, hogy nem vagyok tökéletes, ahogy senki sem az, nem is szeretném így lefesteni magam.



Amúgy 20 éves srác vagyok.



#randizás #Szeged #társkeresés #érettség #Pontosabban, arra való törekvés
máj. 24. 19:22
 1/3 Noren1989 válasza:
Nagyon erősen javaslom az egyetemi bulikat.
máj. 25. 07:02
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, én igyekszem kerülni az alkoholt, így ez kevésbé játszik. Plusz berúgott emberekkel nem akarok ismerkedni. De lehet, hogy csak előítéletes vagyok a bulikkal kapcsolatban.
máj. 25. 13:04
 3/3 anonim válasza:
1. Igazad van, ismerkedjen olyan lányokkal, akik 2 feles után nadrágon keresztül simogatják meg köldökig kivágott dekoltázsú felsőbe járnak vadidegen emberek közé. Max barátokat érdemes ott keresni, nem feleséget, már pedig én úgy vettem ki, hogy komolyra vágyna a kérdező.
jún. 11. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!