One - Gyakori kérdések
Keresés számítástechnika - internet témában
Talált kulcsszavak:
Talált kérdések:
Nekem tegnap délután 4-5 körül ment el. És most majdnem reggel hétkor még mindig nincs.
Volt itt szerelő, mert a tévén nem jött be csatorna. Szimplán hoztak új modemet, feltették, a régit meg elvitték. Ezért kell fizetni? A szerződést annak idején nem én kötöttem.
Le járt az egy éves hűség időm, az ONE-nál! És válaltam újabbat. Viszont az új hűségidővel egyben lehetőségem adodott hogy az egykori Interaktív STB-t le cseréljem ONETV SounBox-ra. A set-top-box csere meg is történt. Amit én észre vettem pro és kontra. A régi...
Az ONE kijelentette, a kollektív szerződésben foglaltak szerint, csak a LAN esetében van garantált adatforgalom, WiFi estében nincs. Nekik WiFi esetében csupán az eszközökkel való kapcsolatot kell biztosítaniuk, adatáramlást nem. 😒😯🤬 Erről soha nem hallottam eddig,...
Nálam 300Mbps körüli érték szokott lenni speedtest.net-en. Gigabites internet van előfizetve, nyilván sosem lesz teli 1000, de azért 300 tól igazán lehetne több. Optikán jön be a modembe, onnan egy routerbe és abból a PC-be. Elméletileg PC oldalon minden feltétel...
Nekem sajnos ez: Tehát a és a oldalt. A One (ex-Digi) otthoni vezetékes előfizetője vagyok.
Mit tudsz elmondani a különbségekről? Melyiket egyszerűbb használni? Van érdemi eltérés a megbízhatóságban?
Nálam más sebességet mutat, mint Ookla? Másnál is?
Múltkor az applikációjuk nem működött megfelelően, viszont most azt sem tudom mikor kell fizetnem. Állandóan karbantartás van náluk? Mikor lesz jó?
Frissen beköttetett wifi, csatlakozik, de nincs net. Az ügyfélszolg. szerint valami rendszerhiba és majd várni kell az emailt kitudjameddig, hogy majd akkor kell áramtalanítás és reset. Ez tiszta vicc... +a One appba belépni se lehet, aut írja ki, hogy szerverhiba.
A szakemberek mikor bekötöttéj azt mondták, hogy várjak 20 percet és működni fog. Ki is vártam de ennyit ír.. Az ügyfélszolgálat meg szokás szerint elérhetetlen
Kiszeretnék hozni részletre egy laptopot, de csak a 0Ft kezdőrészletre van lehetőségem anyagiak miatt. Jogszabály szerint egy bizonyos százalékát (több mint a felét) megkell téríteni ahhoz, hogy részletre tudjam fizetni.
SziasztoK! Mi lett a Vodafone magyar roaming szolgáltaatója? Mármint most ugye a vodafone kilépett kis hazánkból de akkor most aki külföldről jön kihez lesz átirányítva? (Telekom,Yettel,One)
Nem tudom miért kellett nevét váltania a Digi-nek. Aki tudja mi áll ennek a hátterében kérjen írjon.
Vodafone-tól migráltak be a ONE cégbe, semmi bajom nem volt 3 éven keresztül a net minőségével. Kb 1 hónapja folymatos akadozás, szakadozás, a sebesség is visszaesett (a garantált minimumot eléri, de a Vodafone-os időkben soha nem mértem kevesebbet az elméleti maximumnál! ) Ti mit tapasztaltok?
Városban vagy kültéren van? milyen, és mennyi sebessége/stabilitása van az internetnek? esetleg ha játékra használja valaki akkor milyen válaszideje van? Yettelről tervezem a váltást. Köszönöm a segítséget!
Szombaton volt egy fél órás áramszünet, azóta elérhetetlenek kívölről a dolgaim (kamera, NAS) annak ellenére hogy a szükséges portok nyitva vannak. Technikai háttér: ex Digi optikai modem bridge üzemmódban + ASUS TUF4200 router. Azért ez mert az Asus DDNS...
Adott egy ősrégi kb. 20 éves bekötésű router. Ebbe megy bele a tv kábel is. Azon a szobán kívül amibe van a router tovább már nem ér. Mivel régi bekötésű az egész, ilyen routert már nem is lehet kapni kereskedelmi forgalomban amibe ilyen csatlakozàsokkal rendelkezik....
Mi a véleményetek a korlátlan mobilinternetről?
Sziasztok, tervezem beköttetni a vodafone legmagasabb, 1000mbit/s-es internetét, és érdekelne, hogy valóban képes-e ezt a sebességet hozni, vagy legalább az átlag minimum 800mbit/s-t? Emellet a feltöltési sebesség várhatóan milyen? Milyen típusú routert adnak?
Most még "volt Digis" ügyfél vagyok (amúgy vagy sok-sok éve Bp-n). Az 1000-es internetjükkel technikailag meg vagyok elégedve. Stabil is volt mindig, de fontos volt még, hogy publikus (de nyilván dinamikus) IPv4 címet kapok, nem pedig NAT-oltat. EZt sok-sok éve kértem,...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




