Euró - Gyakori kérdések

Keresés üzlet és pénzügyek - banki ügyek, kamat, hitel témában

Talált kulcsszavak:


Talált kérdések:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
Szlovákia ingyenes ATM ?

Wise kártyával, melyik ATM ad ki még eurót költség felszámolás nélkül ?

2
Hogyan érdemes forintot euróra váltani?

Nekem most csak egy kisebb összegre van szükség, szóval nem befektetésként akarok váltani, olyan ezer euróig. Pénzváltó helyeken eddig csak nagyon magas árat láttam a középárfolyamhoz képest így ott nem szeretnék. Gondolom az OTP esetén sem fogják a két szép szememért...

2
Hol érdemes euro számlát nyitni?

LAFO a CIBnél van, és van euró számlám is, de ahhoz kártyát nem kértem, elég a számla. Tudtok e olyan bankot, ahol ha ott van a normál LAFO az euró számla ingyenes?

2
Az új kormány ( = Magyar 'öltönyös' Péter) miért nem használja ki a forint pillanatnyi erősödését?

Gondolok arra, hogy ez ugye nyilvánvalóan, 99.9% csak pár napos eufória. De akkor miért nem csinálják azt, hogy a vagyonnak legalább kis részén — amit úgyis maguknak privatizálnának, hogy új selyemöltönyöket vegyenek — dollárt, eurót, vagy valami erősebb világvalutát...

6
Van olyan szegedi pénzváltó amelyik EURO CÍMLETVÁLTÁST (!) ingyen végez?

Tehát nem pénzváltásra gondolok, hanem kaptam 1120 Eurot 5 és 10 euros címletekben és szeretném 100 Euros címletekre váltani, ne legyen ennyire kis címletekben. Ez ugye nem pénzváltás csak címletváltás. Vagy ennek is van díja? Köszönöm!

4
Hol érdemes eurót vásárolni?

Forintom van. Általában hol a legkedvezőbb az árfolyam?

5
Hogy érdemes más deviza alapú számlát nyitni?

Raiffeisen Banknál vagyok, sima forint számlám van és megtakarítási számlám. Szeretém valahogy végre tudatosabban intézni az ügyeim. Gondoltam arra, hogy a megtakarításom egy jó részét tenném euróba és dollárba is. Hogyan kezdjem, Raiffeisen Bank vagy máshol?

6
Érdemes eurót venni, most hogy ilyen olcsó lett?

Meddig maradhat a forintárfolyam ennyire alacsony?

15
Érdemes nagyobb összeget tartani Revoluton megtakarítási, kamat célból?

Valami nagyon hülyebiztos módszert keresek. Szeretnék pár millió forintot más valutában befektetni, de nem akarom elbukni. Ahogy mondtam hülyebiztos legyen, mert nem értek igazán hozzá. A Revoluton érdemes tartani, vagy inkább a "normál" bankoknál (Raiffeisen)...

4
Vinteden hány euró forgalom után kell magunkat bankon keresztül hivatalosan igazolni?

Emlékszem olvastam régen erről de már nem találom. Bankszámlakivonattal kell majd, ugye?

3
4
Euro Magyar Állampapír eladása esetén Wise számlára kérhető az euró ?

Készpénzben lett megvéve az államkincstár irodájában, azóta van Wise számla. Lehet oda utalni ?

4
? Euró Magyar Állampapír

Az Eurós Magyar Állampapírt készpénzben befizetve az államkincstár ügyfélszolgálatánál meg lehet venni ?

3
Hitelió bank megbizható?

Kertem kölcsönt de 60 ezer eurora 2000 euró utalás dijat kér ez nem csalás?

7
Miért nem működik az MBH Bank eBank felülete még mindig?

Belépnék, de nem küld kódot. Délután jó volt. Elvileg kaptam utalást pár perce, de nem jött róla sms, pedig mindig szokott jönni kis idő elteltével. Tudom, hogy a napokban volt karbantartás, de azt írták 4-re jó lesz minden. Ezek szerint mégse? Másnak is van panasza?

4
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯


Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!