Férfi - Gyakori kérdések
Keresés kultúra és közösség - szokások, etikett témában
Talált kulcsszavak:
Talált kérdések:
Ha igen, akkor is, ha pl. 60 éves férfi, a sportoló meg 25 éves nő?
Azt a kemény két darab nőt? illenék 1-1 szál virágra „nagyberuházni“ az 1,7 milliós céges havi bruttóból?
Nagyon sok nő teljes nyugalommal sétál végig a piszoáros részen is, amíg egy fülkét talál, a férfiak intimszférája meg sérül, mert sok helyen nyitott piszoárok vannak, még falak sincsenek köztük. A nőknek ezt is lehet? Fordított esetben mi lenne ha férfiak látnának rá női intim részekre totálban?
Mármint testi tekintetben. Pl. futóversenyen hiába volt piszoár a férfiaknak, Ő inkább a "női" sorban várt a WC-re.
Férfiaknak sem szorongatom a kezét, de azért határozottan rámarkolok. Nőknek pedig csak lazán, épp hogy hozzáérek, aztán legutóbb azt mondta egy nő, hogy úgy fogok kezet, mintha szart markolnék.
Ha egy férfi bámul egy nőt, az bunkóság? Pláne ha a családdal, vagy a párjával van? (a férfi) Ma a strandon nagyon feltűnően nézett végig, pedig a párommal voltam, ő pedig a nőjével, aki sokkal jobb nő volt mint én. Nagyon kínos volt már a végére :D
Régen azt hittem, hogy a férfi nyújt először kezet, udvariasságból. Most már tudom hogy nem így van, hanem a nő nyújt először kezet. De ki mondja először a nevét?
Férfiként kérdezem, mert egy másik kérdésnél felmerült. Tegyük fel, hogy nincs (sok) eltérés társadalmi rangban. Régen tudtommal nem illett, de nem tudom, ma mi a helyzet. Chatbotok szerint elfogadott.
Férfiak általában nem hordanak, de nőkön sokszor látok, még templomba is. Csak a férfiaknak nem illik vagy a nőknek se?
Ú helyre költöztünk és a szomszédunk egy 50+os férfi aki banki szektorban dolgozik vezetőként. Én 29 éves nő vagyok. Amikor a szüleimmel találkozik anyukámnak jó napottal köszön apukámmal tegezik egymást(ők nagyjából egy korosztály) nekem néha jó reggelt/napot/estét...
23 éves nő vagyok, pultosként dolgozom egy kávézóban, rengetegszer köszönnek nekem az idősebb férfiak “csókolommal”, “kezitcsókolommal”, vagy akár “kézcsók”-kal. Tudom, hogy udvariasnak szánják, de kiráz tőle a hideg :// Valahogy tök öregnek érzem magam tőle, vagy nem...
Korra, korszakra, évre vagyok kíváncsi. Konkrét válasz nyilván nem lesz, inkább forrásokból származó utalásokra, azokból levont következtetésekre vagyok kíváncsi. Köszönöm.
Ma azt látom a velem egykorú haverjaim között,hogy rendesen sírnak a heti 40 óra munka miatt,hogy ő ezt nem bírja,életerős huszonévesekről van szó A másik,hogy nem tudják eldönteni,hogy fiúk-e vagy lányok vagy transmicsodák. Olimpián is mi volt egy pasi aki magát...
Tőlem szerintem biztos fiatalabb, olyan 23-25-nek néz ki. Első kezelés alkalmával tegezett, visszategezhetem? Ez számomra azért furcsa nagyon, mert engem orvos még sosem tegezett - legalábbis felnőttként. Bár fiatal orvossal sem találkoztam még túl sokszor, ha igen...
Nyilvánvalóan azért van wc-n fedő, hogy az le legyen hajtva, ne terjedjenek a kellemetlen szagok, stb. A fedőt tehát le kell hajtani, ami csak az ülőke lehajtásával együtt lehetséges.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




