Fehérnemű - Gyakori kérdések

Keresés szépség és divat - öltözködés témában

Talált kulcsszavak:


Talált kérdések:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
Kövérnek lennék tartva? Vagy hogyan látják az ilyen testalkatot egy fiatal lánynál?

Ha én egy lány vagyok, akinek hozzávetőlegesen a következő méretei vannak: 38 cm vállszélesség, 92 cm mellbőség, 76 cm derékbőség és 112 cm csípőbőség, 1,63 m magas és 70 kilogramm. Kövérnek lennék tartva? Vagy hogyan látják az ilyen testalkatot? És ilyen...

13
Fiúk! Milyen boxeralsót ajánlotok?

Jelenleg Championt hordok, ami tökéletes. Jól tart és nem nyúlik ki. Viszont már mindenféle szín van belőle, illetve az utóbbi pár hónapban kétszer olyan drága lett, mint eddig. Szeretnék más márkákat is kipróbálni. Pumám van, de annál a méretezés nem az igazi és egy...

4
Másnál is van úgy, hogy az anyja vessz fehérneműt?

De pl, én tangát szeretnék viselni, erre anyám csak hagyományos, mintás, bugyikat vessz. Teljesen megalázó szerintem, hogy a véleményem ki sem kéri...

16
Tangás fiúk, ti milyen sűrűn hordotok tangát?

Én minden nap csak tangát hordok már évek óta.

10
Egy jó minőségű fehérneműre mennyi pénzt fizetnétek ki?

Találtam egy iszonyatosan szép csipke fehérneműt, nagyon szuper anyagú, minőségi tényleg. 28 ezer Ft volt szettben. Meg vennétek ennyiért ? Egy szép estélyi ruha alá szeretném fel venni. És mivel egyáltalán nem szúr, nagyon minőségi termék

10
16-18 éves lányoktól kérdezném,hogy nektek milyenek a menőbb,szexisebb fehérneműitek?? Mert szeretnék rendelni párat,de nem tudom milyeneket 🤔😌

Igazság szerint tetszenek azok a nagyon pici,csak csík bugyik. De nem tudom mennyire kényelmes és ilyen fiatalon nem túr ribizlis-e??

4
Férfiként női leggingset próbálni és/vagy melltartót próbálni a fehérnemű boltban mennyire kivitelezhető?

Megmondom őszintén a Calzedoniás farmer leggings nagyon tetszik mind külsőre, mind tapintásra, de ez olyan dolog, amit vásárlás előtt érdemes próbálni. Mennyire néznének furán a boltban? A melltartót is szeretném kipróbálni. A kérdés ugyanaz és itt sem játszik, hogy...

7
Fiúk! Ti kipróbáltatok már milyen tangát hordani?

Tetszett nem tetszett? Hány évesek voltatok? Azóta is tangát viseltek?

48
Milyen tangát ajánlotok férfinak ami egyszerű kinézetű?

Férfiként eljutottam oda, hogy tangákat keresek, mert tényleg kényelmesebb nekem, főleg nyáron, de már napi szinten hordom. Inkább nőit keresek, de azokból nem nagyon találok olyat ami elől elég széles, hogy elférjen minden. Persze jöhet bármilyen férfi tanga is, bár...

10
Mikor és milyen tanga bugyit hordjak?

Tudom a tanga bugyi szexi és kényelmes is. Szeretnék én is mindig tanga bugyit hordani. (Farmerrel, miniszoknyával, stb.) Viszont nem tudom hogy milyet vegyek. Adjatok pár ötletet!!! Én ezt találtam. Véleményeteket várom.

16
Legjobb pánt nélküli push up melltartók?

Sziasztok! Nagyon kéne vennem már egy pánt nélküli melltartót, de egyet sem találok ami megadná azt a rendes push up effektet tudjátok. Igényem lenne rá mert amúgy sem vagyok nagyon megáldva idomokkal xd és az eddigiek amiket próbáltam értek annyit hogy inkább ennyi...

2
Hol találok jó pushup melltartót?

Sziasztok lányok, csajok, nők! Most a ti segítségetekre van szükségem. Nem rég szembe jött velem egy jó pushup melltartó (Victoria's Secret - Tzuyu). Ugyanilyen hatást szeretnék elérni. Szóval szeretettel várok olyan melltartó neveket amik tényleg ezt a hatást...

0
Mostában divat puha, merevítő nélküli és béleletlen melltartókról mi a véleményetek?

Én most vettem először. Nagyon kényelmes, viszont látszik a mellbimbóm néha, ha csak egy réteg felső van rajtam..

11
Ha nincs nálatok váltás fehérnemű, hány napig alszotok ott valahol (fiú / lány)?

Mondjuk lementek bulizni egy ismerőshöz péntek este, de a baráti társaság ott helyben kitalálja, hogy aludjatok is ott. Aztán másnap is telik az idő, és unszolnak, hogy maradj vasárnapig. Fogkefe nem gond, mert az van nálad, tusfürdő meg akad másoknál, de váltás...

13
Mi a neve annak a bugyifazonnak, ami szabályos háromszög alakú, illetve az eleje és a hátulja teljesen egyforma szélességű?

Nem normál bugyingó, nem is tanga, hanem a kettő között. Konkrétan egyforma széles az eleje és a hátulja.

4
Bugyit a harisnyatartó alá vagy fölé?

Számtalan webshop oldalán alatta van a modelleken, pedig szerintem, úgy nem életszerű.

11
Lányok, nők. Miért van az, hogy egy bikiniben simán láthatnak idegen emberek, míg fehérneműben sokan már szégyenlősek vagyunk?

Itt most nem vmi szuperszexi szettre gondolok, hanem a sima hétköznapi viseletre. Lehet nem ez a legjobb kategória, akkor bocsi.

4
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯


Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!