Fodrász - Gyakori kérdések
Keresés szépség és divat - bőr- és hajápolás témában
Talált kulcsszavak:
Talált kérdések:
Főleg 18. kerület és annak környékén gondoltam, és olyanra, aki viszonylag baráti áron dolgozik.(Skunk highlights a neve)
Kb. 2 napja mostam, most már zsírosodik, de szerintem holnap is megmossa a fodrász.
kb negy evig fekete volt es februarba le lett szivatva es azota ketszer volt vorosre festve. Nagyon jo allapotba van a hajam es rendszeresen apolom/nagyon oda figyelek ra. Tudom hogy valoszinuleg hosszu folyamat lenne de anyukam szerint tonkre tenne a hajamat es az eletemet stb
Kíváncsi vagyok ti mit használtok.
Nemrég költöztem egerbe és jelenleg kozmetikust és fodrászt keresek akik szuperül végzik a munkájukat nem horror áron. Előre is köszönöm!
DE miközben a szalonban ültél a székben körbe néztél alaposabban és úgy néztek ki a polcok és a környező dolgok (nem a konkrét eszköz amivel vágta a hajam, bár azt mondjuk kevésbé láttam), mint ami egy jó ideje nem volt takarítva.
Túl azon, hogy a vendégkör nyilván férfiakból áll. Férfiként miért éri meg barber shopba menni?
Google térkép alapján jó párat látok jó értékelésekkel, de személyes ajánlásokban jobban megbízom. Ha ismeritek a helyet, kérlek árat is írjatok, hogy kb. mennyi egy hajvágás! Köszönöm az ajánlásokat!
Honnan tudom hogy az adott tanfolyam naprakész-e ilyen téren? Illetve önszorgalomból is vehetek fodrász tankönyvet? Ha igen, melyiket ajánlanátok?
Fodrász-ügyekben jártas illetőkhöz szólnék. Adott egy vékonyszálú tartás nélküli egyenes haj, nagyon lelapul mindenhol (a töve is), rendkívül formázhatatlan - hajsütővassal is (hamar átforrósodik, a hullámokat perceken belül lerúgja). Egyébként meg a vége törni...
Nem ezekre az 5-10-15 ezres fodrászokra gondolok, hanem egy sima hajvágásos fodrászra megfizethető áron Debrecenen belül.
23/F Voltam egy igen drága és neves fodrászatban Budapesten és pasztel rózsaszínt kértem, de nagyon erős neon rózsaszín lett, tud valaki segíteni jó helyet találni? Magán is jó teljesen, nem lennék hálátlan
Ráadásul amíg várakoztunk addig is eltudtuk valamivel foglalni magunkat, nem a telefonjainkat nyomkodtuk.
Egy videóban láttam hogy egy amerikai fodrász mesélte hogy felhívta egy vendégének a hozzátartozója hogy a családtag meghalt és szeretné ha megcsinálná a haját a temetésre mert ő volt a kedvenc fodrásza. Nyitott koporsós temetésről beszélünk, ezért kell a halott...
Sziasztok! Fodrászok véleményét szeretném kérni szőkítéssel kapcsolatban. Balayage van a hajamban, elég dúsan, és most a maradék barna részt szeretném világosítani, hogy egységesebb, világos beige/világos pezsgő szőke legyen az összhatás. Az alapszínem...
Barna hajam van és szeretném honey blonde-ra festeni, van olyan fodrász kaposváron aki BIZTOS hogy szépen megcsinálja ezt nekem?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




