Kabát - Gyakori kérdések
Keresés szépség és divat - öltözködés témában
Talált kulcsszavak:
Talált kérdések:
Van igazi bőrkabátom, van súlya, most viszont hosszítottat szeretnék, szerintem az kétszer ilyen nehéz lenne.. ezért keresek nem igazi bőrből.. stradisat vettem egyszer kis motorosdzseki formájában.. konkrétan egyszer volt rajtam de már akkor a nyakamba potyogott az...
Melyik dzseki néz ki jobban?1. 2.
Fantasztikus termék a Zalandótól: VSP-VESPERA - Klasszikus kabát - black
Egyszínű, egyszerű ( feketék előnyben)női kabátot keresek, ami lehetőleg nem pufis, Michelin figura jellegű fazonú, hanem karcsúsított. Max 50 ezret tudnék rászánni. Nektek melyik márka vált be? Hol lenne érdemes nézni?
Az alábbi három bőrdzseki közül melyik lehet a legjobb egy 34 éves férfinak?1. 2. 3.
régen amikor az osztály társamnak volt úgy nézt ki benne mint aki egy felnőtett cosplayingelnepélda
Vagy esetleg valami márkát, vagy hasonló kabátot
Szóval a 90-es években nagy divat volt a bomber dzseki ami az eredeti amerikainak a jó minőségű hamisitványa meg alternatív körök is hordták és biztonsági őrök is mivel meleg volt és könnyű abban az időben Először az Alpha Indrustries kezdte el gyártani majd a...
Van egy vajszinu prémes nyakú kabátom, tetszik de semmilyen színű nadrággal nem néz ki jól. Ti milyen szinuvel vennének fel?
én a pufis szörmés csukjájuakat szeretem a legjobban. Világos színben.
Alapjaraton is nagyon izzadok, mindenhol, es ez a hidegben is igy van. Ha feloltozok a kabat ala melegen, jobban izzadok mintha egy polo lenne a kabat alatt. Termeszetesen mindket esetben megfagyok. Nem tudom mit kellene ez ellen tennem, annyira rossz hogy barmit teszek csak fagyoskodom.
Ami nekem volt a kabát fehér volt a hozzá járó mellény zöld
Ezt a fajtát Putyinon is gyakran látni, mi a neve ennek?
Már egy ideje vásárolgatok, de ez lesz az első, hogy valami ennyire nem válik be, egy kabát egyébként
Milyet vegyek?
Sokan azzal cukkolnak, hogy emós a stílusom, holott sztem köze sincsen hozzá.. Gondoltam ide leírom, hogy mit hordok, aztán ti megtudtok ebben erősíteni/cáfolni. -Általában fekete vagy sötét rövidujjú poló -fekete (ritkábban sötétkék) oldalsebes farmer/nadrág...
Most leszek 33 éves. Ezelőtt mindig anyám vette a cuccaim, évek óta nincsenek egyébként új cuccaim. Igazából élelmiszer boltban sem vásároltam soha, csekket sem fizettem még be, egészen pár hónappal ezelőttig, most tanulom ezeket. Most ruhákat akarnék majd...
Sziasztok, venni szeretnék pár dolgot, főleg pulcsit és kabátot. A mostani ruháim M-esek, ezek teljesen jók. Namost az about youn pl. mutatja modellen a kabátot és odaírja hogy a modell 187cm és M-es méretet visel. Khm... hát én 174 vagyok... akkor nekem S-es kéne vagy XS?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




