Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Keresés

Politika - Gyakori kérdések

Keresés politika - rendőrség témában

Talált kulcsszavak:


Talált kérdések:

1 2 3 4 5 6
A Tisza Párt változtatna a rendőrképzésen, amit én is később szeretnék elkezdeni?

A Tisza Párt által tervezett kormány felvetette annak lehetőségét, hogy változtatnának a jelenlegi, mindössze 10 hónapos rendőrségi képzésen, mert szerintük ez túl rövid ahhoz, hogy megfelelően felkészült, szakmailag és mentálisan is stabil rendőrök kerüljenek ki a...

9
Biciklis Rendőrök Magyarországon is vannak?

Egyszer Amerikában láttam biciklis Rendőröket de Magyarországon még csak lovas és motoros rendőröket láttam biciklis Rendőröket nem. Itt Magyarországon nincsenek biciklis Rendőrök?

6
Magyarország Rendőr állam? Mit jelent a Rendőr állam?

Egyszer hallottam egy dokumentumfilmben azt a kifejezést hogy Rendőr állam. De mi az a rendőr állam? Magyarország rendőr állam? Vagy Tűzoltó állam? Mentős állam? Postás állam?

11
Ez lehetséges? Nagyon félek ettől

Ha Magyarországon új kormány alakul, megszüntethető vagy megváltoztatható a jelenlegi 10 hónapos rendőrképzés, vagy ezt már uniós szabályozás írja elő? Azért kérdezem, mert 5–6 év múlva szeretnék belevágni, és attól félek, hogy akkor már nem lesz erre lehetőségem szerintetek?

7
Kéz nélküli bűnözőt hogyan bilincselnek meg a Rendőrök ha nincsenek kezei?

Ha például egy olyan bűnözőt kapnak el a Rendőrök akinek amputálva vannak a kezei vagyis nincsenek kezei akkor ott mi a protokoll hogy bilincselik meg a Rendőrök? A lábát bokáját bilincselik meg? Na és mivan akkor ha a lábai sincsenek meg? Csak a törzse van...

12
Mennyire nehéz a 10 hónapos rendőr képzés?

A leírás szerint vannak különböző, választható gyakorlatok, amelyeket teljesíteni kell, valamint egészségügyi alkalmassági követelmények is. Azt írják, hogy ez nagyon kemény, máshol viszont azt olvasom, hogy akinek van két keze és két lába, az már át is ment. Most akkor mi az igazság?

9
Ha a Tisza nyerne akkor szigorítanák a rendőrséghez bejutást?

Rendőr szeretnék lenni , és van ez a 10 hónapos képzés ami nagyon jó! Csak félek hogy a Tisza ezt elvenné

8
Így lehetek rendőr?

Gondolkodom, hogy jelentkeznék a 10 hónapos rendőrképzésre, de az érettségimben benne van, hogy SNI-s voltam, és ezért matekból meg angolból felmentést kaptam. Az érettségi bizonyítványom persze érvényes, de nem tudom, hogy ez jelenthet-e gondot a felvételinél vagy a...

3
Ez, ilyen helyzetben hogy működik?

Például van egy rendőr aki akcióban van. De akció közben rájön a cifra és ki kell menni wc-re. Akció közben tud? Vagy ez ilyenkor hogy működik?

1
Milyen egészségügyi feltételek szükségesek a 10 hónapos rendőr járőr képzéshez?

Érdeklődnék a 10 hónapos rendőr járőr képzés egészségügyi feltételeiről. Melyek azok a súlyos egészségügyi problémák, amelyek azonnali elutasítást eredményeznek, és mik azok a kisebb betegségek, amelyekkel még el lehet kezdeni a képzést?

1
A magyar rendőrség tisztában van vele, hogy miért az a véleményük róluk az embereknek ami?

Nem vagyok alkoholista, de most meleg volt gondoltam szép nyugodtan megiszok magamnak a padon egy Sommersby-t, hát mem odajött nagy melénnyel puffogni nekem egy fakabát? Ez is olyan hogy igen törvény hogy nem lehet alkoholt fogyasztani közterületen, de valahogy ezt...

9
Lehet kérni, hogy milyen rendőr legyek? Pl csak a komolyabb, elmés ügyeket adják nekem és csakis politikamentesen?

Mostanában állandóan reklámozzák a rendőrséget és hogy emberhiány van. Oké, de én nem akarok a szokásos kocsmai késelések szintjén dolgozni, meg a tizenéveseket vegzálni kis füves cigi és a tuningolt autók miatt, hanem az elmésebb gyilkosságok felderítésén...

25
Miért ekkora a különbség a magyar, és a német rendőrség viselkedése között?

A magyar rendőrök nagy többsége komoly arcú , sose mosolyog, nevet Munka közben... Itt kint Németországba láttam hogy rendőrök valahol álltak szirénáz a és civilekkel beszéltek. És mosolyogtak, nevettek stb. Illetve itt Németországba is sokkal elnézzőbbek. Egyszer...

14
A rendőrség miért ilyen gyáva és gyenge? Jók valamire egyáltalán?

Miért van az hogy bármi van mindig a kommandósok mennek letartóztatni/őrizetbe venni embereket? Ha van 2-3 drogos akkor ráküldik a kommandót, ha van 1 erőszakos ember akkor rá is a kommandót küldik... ott tartunk hogy ha egy ember fél évig járt karatézni vagy ha van...

13
1 2 3 4 5 6


Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!