Propaganda - Gyakori kérdések

Keresés politika - magyar politika témában

Talált kulcsszavak:


Talált kérdések:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
Nem lehet valahogy befogatni törvényileg az ellenzék pofáját?

Jó, tudom, hogy szólásszabadság meg miegymás, de debilek, bűnözők, nácik ne terjeszthessék már a gyűlőletpropagandájukat! Nincs erre valami fidesz által kreált jogszabály?

6
Tisza 73%, Fidesz 20%. Ilyen sokat számított a Fidesz propagandája?

A választás óta brutális mélyrepülésben van a Fidesz, ez a propaganda gyengülése miatt van? Ráadásul még most sem szűnt meg teljesen, anélkül talán már a 10%-ot se érnék el. Ez a bukás csúnyább, mint anno az MSZP-nél?

10
Fidesz szavazók,a fidesz digitális munkása azon röhög, ki az a hü.ye aki elhitte a rakétás, ovis nemváltó stb.baromságokat, vélemény?

Többed magával az volt a feladata, hogy napi 12-14 órában a közösségi médiákban ossza Orbán baromságait, lajárató hazugságait, riogasson, félre vezessen. Nem érzitek becsapva magatokat? Ezer milliárdokat elszórtak ilyen ökörségekre. Amikor a vonatot várjátok, az út...

1
Fideszesek, nektek nem megalázó érzés az, hogy akik a propagandát gyártották nektek végig röhögtek rajtatok?

Propagandista gyerek elmondja, hogy a háborús bombás hülyeségnél is hogy fogták a fejüket, de a gyerekeket átoperáló baromságról sem hitték el még ők sem, hogy működni fog, mégis működött rajtatok...Én a föld alá elbújnék, ha ismerősi-baráti körben ezt a hülyeséget...

5
Hamarosan megszűnik a sok propagandalap?

Fidesz-közeli médiavállalat, a Mediaworks Hungary Zrt. 2025-ben brutális veszteséggel, 14 milliárd forint veszteséggel zárt. Egyik napról a másikra eltűnt az Origo, a Mandiner és a Magyar Nemzet olvasóinak feleItt a vég?

5
Nektek is feltűnt, hogy mióta nem a Fidesz van kormányon, Magyarország sokkal jobb hely lett?

Fideszesek, belátjátok, hogy minden, amit a Fidesz-média közölt, az hazug propaganda volt?

21
Erős lesz a Védvonal?

Édes drága Orbán ex-minielnök urunk legújabb politikai terméke mennyire lesz hatásos, erős a Tisza önkénnyel szemben?

14
Mi lesz a Fidesszel állami propaganda nélkül?

Egyáltalán tudnak így működni? Én azt vettem észre, hogy az utóbbi években már mindent a propagandára tettek fel.

10
Kedves fidesz szavazók,Néző László,a Mediaworks főszerkesztője beismerte,Orbán felülről irányította a teljes médiáját,vélemény?

A Mediaworks-höz tartozik több tucat újság, netes oldal, stb. Azt is mondta, újra meg kell tanulniuk önállóan gondolkodni, újságot írni, végre le írhatják amit akarnak. Közpénzért, a mi, a ti pénzekből hazudtak Orbán parancsára.

5
Politikai pedofília és érzelmi zsarolás: Mindig a kiskorúak kihasználása marad a legfőbb politikai fegyver? Te támogatod?

Ha a történelembe visszatekintünk, a gyermekek ártatlanságának és tisztaságának instrumentalizálása (politikai eszközként való használata) a legkülönfélébb rendszerekben működött legitimációs vagy mozgósítási fegyverként. Történettudományi és politológiai szempontból a...

2
Egyetértesz azzal, hogy a 16 évi gyűlölködő fideszeseknek nem jár semmi tisztelet?

“Mikor a Fidesz-szavazók, akik tizenhat éven át gyaláztak bennünket, válogatott jelzőkkel illettek bennünket, jönnek ezzel a Szeretetország-dologgal, minden egyes alkalommal, amikor mi kritizálni merjük a közpénztolvaj fideszes politikusokat, propagandistákat, az azért...

4
Mi történt az m1-el?

Az utóbbi hetekben teljesen leálltak a hazudozással és kifejezetten tárgyilagos, pártatlan hírközlést folytatnak még a korábban legelveteműltebb fideszcsicska riportereik is. Miért álltak le az agyhalott fidesz propaganda feltétel nélküli sulykolásával? Mit szólnak ehhez a törzsnézőik?

7
Sok fideszesnek hiányzik az a hűbéri rendszer, amiben 16 éven át volt?

Mekkora kognitív disszonancia lehet ez most nekik?

6
Deák Dániel feladta?

Jó ideje nincs posztja. Április 30-án posztolt egyet, aztán eltűnt. Május 8-9 mintha visszatérni látszott volna, napi több poszt a vérciki Dopeman-es interjúból, de azóta eltűnt. Más propagandisták, pl.: Szarvas Szilveszter, Farhát Ádám, gondolom Bohár is (de őt nem...

7
Objektíven nézve: valóban volt szivarszoba a propaganda minisztériumban?

Van bármi arra utaló jel, hogy az egy szivar-szoba, vagy csak Magyar Péter kiáltotta ki annak? Egy sima lounge is lehetett a vendégeknek.

10
Más is van úgy, hogy tiszásként Fidesz-zombik a szülei?

Nekem anyám az. Gyűlöli Zelenszkijt (ő mondta). Gyűlöli, merthogy szórja az unió pénzét, luxizik belőle. De Orbán meg a magyarok pénzét szórta és abból luxizott, mondtam neki. Erre ő: az sem helyes, de akkor is inkább Orbán, mint Magyar. Merthogy Magyar aggresszív,...

4
Miért erősödött fel az antiszemitizmus és az Izrael-gyűlölet/fóbia a fiatalok körében?

Ugyanezek a fiatalok egyszer nem szólaltak fel az iráni, mianmári, nigériai népirtasok ellen. Nem átlátszó így az egész?

13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯


Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!