Szépség - Gyakori kérdések

Keresés szépség és divat - plasztikai műtétek témában

Talált kulcsszavak:


Talált kérdések:

1 2 3 4 5 6 7
Mennyit kellene gyűjtenem egy mellkisebbítő és mellformáló műtétre?

2 év alatt össze lehet gyűjteni iskola mellett 16 évesen?

5
17 évesen mellplasztika lehetséges?

Tudom, hogy sokan biztosan le fognak szólni és megpróbálnának elhordani mindennek, de ezt a kérdést egy tisztességes, világ életébe kitűnő tanulóként írom. Számomra rengeteg lelki problémám adódik ebből, és annyira vágyok arra, hogy egyszer is legyen egy kis önbizalmam...

8
Ajkukat feltöltõ hölgyek: miért?

Elsõsorban olyanok válaszoljanak, akik meg is csináltatták. A telt ajkak érzékinek, szexinek számítanak sokaknak, értem. De ezek a futószalagon gyártott kacsaszájak: szerintetek szép? Nem gondoljátok, hogy ordít messzirõl, hogy nem igazi, hogy túl mû?...

6
Milyen érzes ha plasztikáztatod magad?

Milyen amikor benyomják az ajakfeltöltést? Milyen érzés a mellimplantátum? Milyen a fenékimplantátum, milyen rajta ülni? Nem tervezem megcsináltatni magam csak szeretném megérteni milyen érzés

3
Christina Aguilera hogy nézhet ki ilyen fiatalnak, konkrétan huszonévesnek tűnik?

Tudom, tudom plasztika, botox stb VISZONT rengeteg nő van, aki ezeket csinálja és általában az ellenkező hatást érik el. Christina viszont elképesztően ügyesen csinálta, bármit is csinált magával. Csak tudni akarom, mit😂43 évesen így akarok kinézni én is.

15
Mennyire fogadjátok el, hogy megváltozott a szépségideál?

Azt vettem észre, hogy az átlag embernek igenis tetszik a műszáj, a műszempilla, a botox stb. A férfiak utánuk fordulnak, elismerő pillantásokat kapnak, de például a neten, meg a barátnőjüknek azt hangoztatják, hogy ez annyira mű, és nem is tetszik nekik. Szeretném...

12
Ajakfeltöltés fiúnak?

18 éves vagyok,szeretnék majd ajakfeltöltést a közel jövőben:) Ahol végeznek ilyesfajta kezelést ott fiúknak is csinálják ugyanúgy? Vagy van ahol csak lányoknak?

4
Ha nem vagyok orvos, tudok arc/szájfeltöltő lenni?

Van egy ismerősöm ő műszempillás volt, már sminktetováló, arcot és ajkakat is tölt pedig nem orvos. Tanfolyamon volt és legálisan működik a szalonja, hogyan? Nem találok olyan tanfolyamot ahol nem kell orvosnak lennem, létezik ilyen? Ha igen kérlek leírnátok hol? Nagyon köszönöm!!

2
Ez kész káosz segitseg?

A cím figyelemfelkeltés! A csajszi aki a számát töltötte már 3x. Tehát eddig van a számba 3,25ml. Legutóbb azt mondta hogy nem tudja úgy megcsinalni a számat hogy (feljebb álljon) a kép bevan linkelve megnézhetitek .a saját szám milyen lett és hogy milyet szeretnék....

2
Van egy "szépségpötty" a szám mellett, és azon gondolkozom, hogy leszedessem-e?

Igazából sokan azt mondják jól áll meg minden, de én utálom, és alapból is kevés önbizalmam van, de ezzel még kevesebb. Sokan szokták maguknak odarajzolni az arcukra, de én meg pont leszedni akarom, nem gondolom hogy vonzó lenne vagyis úgy érzem hogy csak elcsúnyít, de...

9
Hyaluronsavas ajakfeltoltest szeretnék csináltatni. 18. Leszek …sosem csinaltattam meg semmi ehez hasonlot. Es erdekel hogy aki esetleg volt mar...

Kerlek nyugtassatok meg hogy nem faj nagyon…es h elotte milyen erzestelenitot kapok…er az legalabb valamennyit?

4
Elgondolkodnátok szülés után mell helyreállító műtéten?

Meg nincs gyerekem, viszont nagyobbak a melleim, 80/36C-s (hasonló, mint a 34D, de széles a mellkasom profilból, így nem jó az a méret). Már most is látványosabban lógosabbak, mint kamasz koromban (akkor csak 75C volt a méretem), és attól tartok szülés-szoptatás...

4
Hogyan lehet egy mutet utani heget eltuntetni?

Sziasztok volt egy nagyobb anyajegy az arcomon kb akkora mint egy mogyoró. Egy mütéttel eltávoltították és már évek teltek el. a heg el is tünt az igazi problémám az az hogy a böröm ott ahol az anyajegy volt még mindig más szinü világosabb mint máshol és rózsaszines....

2
Brie Larsonnak volt valaha plasztikai műtétje?

Nagyon szép nő, és elég természetesnek hat mindene, de nyilván nem minden látszik azonnal. Nem tudjátok neki volt valami műtéte, vagy ő természetesen ilyen szexi?

1
Szerintetek egy "beesett" oldal profilt lehet fillerrel orvosolni?

Sziasztok! 22 éves nő vagyok. Tinédzser korom óta veszi el az önbizalmam az, hogy nem vagyok elégedett az arcommal oldalnézetből. Ez nem "tinikori dili", mert sanjos fennmaradt, nem bírom, ha oldalról képet látok magamról, vagy ha dupla tükörben látom magam.. Kb....

0
Fülplasztika körülbelül mennyibe kerül?

Miképp működik ez az eljárás, mi a véleményetek róla?

3
Dr. Vass Gábor, szegedi plasztikai sebész orrplasztikájáról tapasztalataitok vannak?

Valakinek van személyes tapasztalata a doktor úrral kapcsolatban? Eddig három orrot láttam és véleményt, szép orrok és pozitív vélemény volt, de sajnos többet nem találtam.

3
Mi a véleményetek a cog szálas arcliftingről?

Főleg azok írjanak akiknek már volt vagy jártasak a témaban!

0
Mit lehet csinalni az arcon kijott errel? Van ra valamilyen eljaras?

A szemoldokom alatt kijött egy nagyon vékony lila erecske. Nagyon zavar, mert nagyon merges lett tole az arcom. Van valami lehetőség ezt eltüntetni, mint például a visszeret?

1
1 2 3 4 5 6 7


Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!