Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 8 általánossal meglehet éni...

8 általánossal meglehet éni külföldön vagy bárhol?

Figyelt kérdés

Elegem van az iskolából.

Most megyek 10.-be 18 évesen.

1 iskolát már ott hagytam 10.-ből mentem át újra 9. be. Elegem van a nyári gyakorlatból, mert csak sz*patnak. Elegem van mindenből.

8 általánossal meg lehet élni ebben a hulladék világban? Már az sem érdekel ha nem..


2019. júl. 24. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Ha ez neked szpatás, képzeld el, mekkora szpatás lesz az életed érettségi nélkül!!!


Meg lehet élni, a kérdés csak az, hogy milyen szinten és minek?


Nem a világ hulladék, csak bele kell tenni a melót. Ingyen nem hullanak jutalmak senkinek sem!

2019. júl. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Érettségem az első iskolában lett volna. Most a 2. ban nem lesz, mert akkor még a 3 év mellé 2 évet kéne maradnom én meg megőrülnék. (Szakmán vagyok)
2019. júl. 24. 10:44
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Megőrülnél? Mibe? Mitől? Szerintem túlsajnálod magad.
2019. júl. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Ha a gyakorlat szop@tás, akkor a munka is az lesz. 🤷🏻‍♀️
2019. júl. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van.. Nehéz elviselni az egész gyakorlatot, meg nem visszaszólni, de kibírom. Ha más is kibírta akkor énis kifogom. Elvégzem az iskolát. (azon gondolkoztam ott hagyom) De nem akarok megdögleni kevés pénzért a fizikai munkába. Köszönöm a motiválást!
2019. júl. 24. 11:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs egy normális végzettséged, akkor bizony a gyakorlaton tapasztalt szívás lesz az egész életed, mert rá leszel kényszerítve. Ha van egy jó kis szakmád, akkor választhatsz a munkahelyek között, és nagyobb a szabadságod. Jobb pár évig befogni, mint egész életedben!
2019. júl. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Iratkozz be egy esti gimibe. Ott 2 év az érettségi, és némileg könnyebb is. Ismerek olyan helyet is, ahol érettségin felírják a táblára a kettesre valót, csak ne maradj a nyakukon.

Ott heti csak 2 napot kell bejárni, így mellette talán dolgozhatsz is.

Akkor talán lesz némi kis életkedved.

Külföldön meg csak aljamunkát kapsz, főleg nyelv nélkül. Mosogató, konyhai kisegítő, ággyárban pakolászás stb. Nem akarod te azt.

2019. júl. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!