Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 8 általánossal, elég jó angol...

8 általánossal, elég jó angol tudással külföldön bármelyik országban el lehet helyezkedni szerintetek?

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok, mindig is utáltam tanulni, de dolgozni szeretek. Fegyveres biztonságiőrnek fogok tanulni itt, azonban a mi nap rádöbbentem a dolgokra, és elnézést hogy ha valakit megsértek, de ez az ország borzadalmas. Nem biztonságos, és óriási válság van itt. Bárhol jobb lenne, csak ne itt legyek! Ausztráliára gondoltam, valahova amerikára, vagy Kanada, vagy london, svédország, ilyesmibe... Vannak itt tapasztalatok, hogy 8 általánossal mit lehet külföldön kezdeni? Egyszerűen nem bírom tovább ebben az országban!

2013. szept. 13. 20:38
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Ausztráliába nagyon nehéz kijutni
2013. szept. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Gondolom, de nem ezt kérdeztem :)
2013. szept. 13. 20:48
 3/22 anonim ***** válasza:
8 általánossal külföldön (is) legfeljebb aljamunkára (mosogatás, utcasöprés ilyesmik) fognak alkalmazni. Ahol sem a környezet, sem a munka, de még csak a fizetés sem lesz felemelő.
2013. szept. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
De még is jobban élnék mint itt, nem? Ha itt elvégzem a biztonságiőrit, azt használhatom külföldön is?
2013. szept. 13. 21:12
 5/22 A kérdező kommentje:
Lehetek szerencsés is jó állással külföldön?
2013. szept. 13. 21:16
 6/22 anonim ***** válasza:
52%
8 általánossal mindenhol borzadalmas lesz.....
2013. szept. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
49%
A mai világba 8 általános? Már bocs, de a legalja cigányok legtöbbjének is meg van a 8 osztály...
2013. szept. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
72%
Ismerősömnek is 8 általánosa van, Angliában dolgozik minimálbérért egy gyárban, mint sokan mások, akiknek nem csak 8 osztályuk van. Párjával ketten (szintén minimálbéres) fenntartanak egy nagy családi házat és jól élnek! Tehát menj, biztosan jobb lesz, mint itthon!
2013. szept. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Főleg, hogy jól tudsz angolul! Az a legfontosabb. Angliát ajánlom, Londont vagy egy kisebb várost. Igaz, én csak azt ismerem, de láttam,hogy jól élnek ott a magyarok. Jó ha van ismerősöd,aki tud segíteni. Biztonsági őröket is biztosan keresnek kint.
2013. szept. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
22:39 köszönöm szépen!
2013. szept. 13. 22:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!