Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elsősegély vizsgán milyen...

Elsősegély vizsgán milyen kérdések vannak?

Figyelt kérdés
Pár nap és elsősegélyből vizsgám lesz, viszont nagyon keveset tudtam tanulni rá családi okok miatt. Kb milyen kérdések lesznek elsősegély vizsgán, mit kell átnéznem nagyon hogy sikerüljön? Újraélesztés és a stabil oldalfektetés megy, hála a 2 napos tanfolyamnak.

2019. júl. 25. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én annyi tudással mentem, amit a 2 napos tanfolyamon elmondtak és meglett. Igazából ilyen szituációk lesznek és el kell mondani mi történt és mit tennél. Nekem pl. az volt hogy egy motoros elütött egy biciklist, ahol a motorosnak nem lett baja, de a biciklis lábszárából erősen folyott a vér és ez milyen vérzés, és mit kell tenni. Stabil oldalfekvést tőlünk, akik aznap voltak nem is kértek, csak újraélesztést.

Én ezt olvastam el még vizsga előtt: [link]

2019. júl. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. júl. 25. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!