Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segitseg; a 9. /AJTP-seknek...

Segitseg; a 9. /AJTP-seknek milyen oraik vannak?

Figyelt kérdés
Altalanosbol az osszes tantárgyat fogjuk tanulni, vagy van esetleg változás? Elkezdtem tanulni, de rajottem hogy nemtudom hogy pontosan mire is kene rafekudnom igazan. Lesz egytalan Kemia-Foci-Enek-Biosz? Vagy rajz? A lenyeg hogy pontosan milyen órai vannak egy elsos (pontosabban 0.-al kezdunk, tehat 0.as) AJTP-snek? Ha tudod a valaszt konyorgom ne tartsd magadban🥺 Halasan koszonom🙏😊

2019. júl. 25. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én suliban volt AJTP viszont annyira sokat nem tudok róla mondani. Szerintem nem kell most még tanulnod, elvezd ki a nyarat!

Melyik iskolába fogsz járni egyébként?

2019. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kilencedikben az angol és az infó ment emelt óraszámban, matek is volt, többi tantárgyból csak 1-1 szinten tartó óra... Meg ilyen önismeret, ember- és társismeret, dráma... Ne tanulj előre, pont azért van egy év, hogy minden esetleges hátrányt ledolgozz, élvezd a nyarat! :D
2019. júl. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm🥺❤❤
2019. júl. 30. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!