Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elte neptun beiratkozás?

Elte neptun beiratkozás?

Figyelt kérdés
Nincs meg egy csomó adat a beiratkozásos résznél, pl TAJ, adóazonosító stb. Így is megcsinálhatom a beiratkozást vagy pótolnom kell őket valahogy?

2019. júl. 29. 00:24
 1/3 anonim válasza:
76%
Nyilván pótolnod, gondolod viccből kéril az adatokat?
2019. júl. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Világosan leírják, hogy adategyeztetés kell a q-ter oldalon, feltöltőd a kártyát, ellenőrzik és beviszik a neptunba.

De 1. hétvége volt, 2. rajtad kívül még 10e emberét intézik.

2019. júl. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!



Fel kell tölteni a hiányzó adatokat - képeket az iratokról. Én is most kezdem az egyetemet (ELTE), nekem pl. hiányzott a TAJ, az adó meg a személyi igazolvány szám. Augusztus 2-án küldtem el/töltöttem fel a képeket, szerintem pár nap, vagy max. 2 hét míg felkerül a rendszerbe, utána lehet beiratkozni is. Előtte nem ajánlott, csak ha már minden adatod fent van.


Megkérdezhetem, hogy milyen szakos vagy?

2019. aug. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!