Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pontosan, hogyan is működik a...

Pontosan, hogyan is működik a pótfelvételi a felsőoktatásba az én esetemben?

Figyelt kérdés
Még Januárban jelentkeztem tanítóképzőbe. Három intézményt megjelöltem. Amit elsőnek megjelöltem, az ELTE, oda kellett mennem alkalmassági vizsgára ,ahol sajnos nem engedtek át a beszédalkalmasságin. A kérdésem az lenne, hogy mivel engem értelemszerűen így nem vettek fel, és ha most pótfelvételire jelentkeznék, az azt jelentené, hogy lenne lehetőségem pót alkalmassági vizsgát is tenni? Vagy erre már nincs lehetőség az én esetemben erre az évre?

2019. júl. 29. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Ilyenkor nincs már alkalmassági vizsga.
2019. júl. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké, csak akkor azt nem értem, hogy akik most jelentkeznének a pótfelvételin, elvileg ő nekik is kell alkalmasságit tenni gondolom.
2019. júl. 29. 13:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Meglévővel tud jelentkezni.
2019. júl. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2019. júl. 29. 14:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Van pótalkalmassági vizsga, és elvileg bárhol teszed, bmelyik intézményben, elfogadják máshol is.


Konkrétan az EJF-en augusztus 21-én lesz

[link]

2019. júl. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!