Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » En ugy tudom, hogy ahova...

En ugy tudom, hogy ahova szeretnek menni Egyetemre ott potfelveteli segitsegevel bejuthatok a foszkra, az lenne a kerdesem, hogy csak fizetosre?

Figyelt kérdés

Ha igen,akkor mennyi ido utan vesznek at allamira?

Szerintettek megeri? Mindenfelekeppen atszeretnem menni majd alapra. Kerlek ne gyertek azzal,hogy miert nem alappal kezdesz meg stb nar mindegy mert nem adtam le a jelentkezesem



#egyetem #szakképzés ##foksz #potfelveteli
2019. jún. 10. 02:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt előre nem tudhatod. Pótfelvételit azokon a szakokon hirdetnek ahol még maradtak szabad helyek. Ilyenkor már csak önköltséges képzéseket hirdetnek és a pontszámok általában magasabbak, mint az általános felvételi eljárásban húzottak. Államira a tanulmányi eredmények függvényében vesznek át, ennek mindenhol más feltételei vannak. Nem tudom, hogy megérné-e, mivel azt nem írtad, hogy mire szeretnél menni, ahogy azt sem hogy hány pontod van.
2019. jún. 10. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az nem baj, ha nem adtad le a jelentkezesed, potfelvetire az mehet ami nem jelentketett, vagy nem vettek fel sehova. Egyebkent tenyleg felesleges a foszk 2 evig, ha 3 ev alatt rendes diplomát is kaphatsz. Átsorolas 2. félévnél szokott lenni.
2019. jún. 10. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Korulbelul 310 tobbletpont nelkul,egyebkent itt is szamit? Koszonom szepen valaszaitokat,jar a zold kez
2019. jún. 10. 03:40
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Potfelvetelin minden ugyanaz, kivéve hogy nem lehet alacsonyabb a ponthatár, mint a normál rendben felvetteknél. Felvin vissza tudod nézni a szakodat évekre visszamenőleg, hogy mennyi volt februari es mennyi a potfelvin. En is igy csinaltam (elte ik- potfelvi tavaly)
2019. jún. 10. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
2019. jún. 10. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Már miért ne számítana? Ugyanúgy felsőoktatási keretek között fogsz tanulni. Viszont Azt nem írtad még most se, hogy mire szeretnél jelentkezni. Ha alapképzést szeretnél akkor nem biztos hogy megéri.
2019. jún. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kereskedelem es marketing szakra szeretnek
2019. jún. 10. 13:10
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Abból szerintem menj egyből alapra.
2019. jún. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Oda szerintem mar nem vennenek fel
2019. jún. 10. 21:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Arra van esely hogy a foszk potfelvetelibe allasmis legyen?
2019. júl. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!