Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most megyek egyetemre, kész...

Most megyek egyetemre, kész káosz, mit tegyek? (Neptun, Modulo stb)

Figyelt kérdés

Most megyek egyetemre, de tippem sincs mit és hogyan kéne tennem, mert sehol nem kapok normális infót, pedig az egyetem oldalát is végigbogarásztam (SZTE)

Volt ahol azt írták Modulóra kell jelentkezni, aztán Neptunra, de volt, ahol meg fordítva, máshol meg azt, hogy köze nincs egymáshoz a kettőnek.


Meg eddig én úgy tudtam magunknak kell felvenni a tárgyakat, meg a kurzusokat, de olyat is hallottam, hogy beíratkozásnál valakivel közösen kell megcsinálni. Most akkor mi van? Valaki kérem segítsen



2019. júl. 29. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én se nagyon vágom a dolgokat, a Neptunba elvileg holnaptól lehet regisztrálni. Én azt olvastam, higy először Neptun, utána Modulo. Amit azért furcsállok,mert hogy elvileg a Modulon keresztül lehet jelentkezni, de a honlap szerint már elkezdődött a jelentkezés. Melyik karra mész? Vannak csoportok Facebookon, ott lehet kérdezni.
2019. júl. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

*elvileg a Modulon keresztül lehet jelentkezni koliba


Lemaradt

2019. júl. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Írj e-mailt a karod tanulmányi osztályának!

Náluk jobban nem tud senki segíteni.

2019. júl. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én tavaly szeptember óta járok az SZTE-re, és abszolút meg tudlak érteni.


A Neptunba kell először regisztrálni, a [link] oldalon.


Ha ez megvan, akkor kapod meg a Neptun azonosítódat (6 karakteres kód, betű és szám vegyesen, véletlenszerű) és az automatikus első jelszót, amit azután meg tudsz (talán kötelező is) valamire, ami neked szimpatikusabb és meg tudod jegyezni.


A Neptun azonosító kód és jelszó (amíg az eredeti van, addig az, miután megváltoztatod, utána már az) lesz a belépő a Modulo-ba (ügyintézési weboldal) és a Coospace-re is (elektronikus tanulmányi oldal, ide szoktál felrakni az órai anyagokat; kapcsolattartás a hallgatókkal; elektronikus ZH-k kitöltése és eredménye; ZH eredmények, év közbeni dolgozat pontszámai, ha van ilyen stb.).


Tárgyfelvétel önálló, ajánlott követni a mintatantervet, ami fent van Coospace-en a megfelelő mappában, ahová be tudsz lépni, ha már igényeltél Neptun fiókot (ahogy fen is írtam).


Tavaly nekünk küldtek postán egy levelet, amiben ezek le voltak írva, lehet, hogy most is küldenek, ezt érdemes várnod.


Ha van kérdésed, írj nyugodtan nekem privátot, vagy a saját karod tanulmányi osztályára, aminek az emailje fent kell, hogy legyen a weboldalukon.

2019. júl. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!