Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Schönherz kollégiumba mennyi...

Schönherz kollégiumba mennyi pont volt tavaly és/vagy tavaly előtt a ponthatár az elsőféléveseknek, amitől felvették őket?

Figyelt kérdés

Hogy működik a szociális pályázás. Azaz, a szociális pontod az hozzá lesz adva a Felvi.hu-s felvételi pontodhoz?

Kötelező nekünk (elsőféléveseknek) szociálisan is jelentkezni?

Illetve a KEFIR-ben tényleg csak néhány dolgot beírunk, bekattintunk és már jelentkeztünk is a 2019/20/1 időszakra kollégiumba?



2019. júl. 30. 22:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Bár én is csak most felvételiztem, de amiket ismerősöktől hallottam az alapján:

A szociális pont/pályázat az teljesen más, ha azzal szerzel elég pontot akkor automatikusan kapsz kolit. Ha azzal nem, (vagy nem is pályázol, mert nem kötelező), akkor csak a tanulmányi pontok alapján kerülhetsz be. Tehát nem adódik össze a kettő.

Tavaly azt hallottam 435 körül volt, tavaly előtt 430 körül.

Az utolsó kérdésre nem tudok válaszolni, szerintem igen annyi.

2019. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!