Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BGE PSZK Bagolyvári kollégiumb...

BGE PSZK Bagolyvári kollégiumban a ponthatárok. Van esélyem bekerülni így? Lehet jelentkezni más kar kolijába is?

Figyelt kérdés
Ha minden igaz akkor felvesznek az egyetemre, visoznt nagyon messze lakom tőle (200+ km) Mindenféleképpen kollégista szeretnék lenni, ahogyan számolgattam olyan 47 pontom lenne a kolihoz, ez milyennek számit? Titeket hány ponttal vettek fel? Jelentkezhetek más kar kolijába is, pl Lengyen Gyula koli? Sajnos vagy nem sajnos elég magas az egy főre juto jövedelem, de ezt kompenzálja hogy messze lakunk, a tanulmányi pontomat olyan 285-290-re számoltam (önköltségesre jelentkeztem) Sokáig nézeggetem az interneten ez utan, de nem talaltam semmir a ponthatárokrol. Minden választ nagyon szépen köszönöm! 😊 😊

2019. máj. 25. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia nekem az a kérdésem lenne, hogy hogyan tudtad kiszámolni, hogy hány pontod lesz? sehol nem találtam rola semmilyen infot pedig elég szükséges lenne mivel én is kolis lennék

..Am én is pszk-ra jelentkeztem:D

2019. jún. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elso, en ezalapjan szamoltam es en is pszk-ra jelentkeztem🤪: [link]

Gondolom a BGE-n is ugy megy, mint a Corvinuson.

2019. jún. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A bagolyvar honlapjan talaltan ezt a pdf-et, ebben mindent reszletesen leirnak a kovetelmenyekrol, meg a pontrendszerrol [link]

Az utolso elotti link es valahol a 125 oldalnal

Egyebkent jol sikerult az erettsegim, valoszinuleg felvesznek egyetrmre, a kolis pontjaimat meg ujraszamolva 60 jott ki

2019. jún. 5. 10:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Koszonom a linket, edes vagy!!
2019. jún. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60 már nagyon rizikós, de lehet, hogy elég lesz.
2019. aug. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!