Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

BGE PSZK Bagolyvári kollégiumban a ponthatárok. Van esélyem bekerülni így? Lehet jelentkezni más kar kolijába is?

Ha minden igaz akkor felvesznek az egyetemre, visoznt nagyon messze lakom tőle (200+ km) Mindenféleképpen kollégista szeretnék lenni, ahogyan számolgattam olyan 47 pontom lenne a kolihoz, ez milyennek számit? Titeket hány ponttal vettek fel? Jelentkezhetek más kar kolijába is, pl Lengyen Gyula koli? Sajnos vagy nem sajnos elég magas az egy főre juto jövedelem, de ezt kompenzálja hogy messze lakunk, a tanulmányi pontomat olyan 285-290-re számoltam (önköltségesre jelentkeztem) Sokáig nézeggetem az interneten ez utan, de nem talaltam semmir a ponthatárokrol. Minden választ nagyon szépen köszönöm! 😊 😊

máj. 25. 00:20  Privát üzenet  

A válaszok

Szia nekem az a kérdésem lenne, hogy hogyan tudtad kiszámolni, hogy hány pontod lesz? sehol nem találtam rola semmilyen infot pedig elég szükséges lenne mivel én is kolis lennék

..Am én is pszk-ra jelentkeztem:D

# 1/4Időpont jún. 3. 22:17 Privát üzenet

Elso, en ezalapjan szamoltam es en is pszk-ra jelentkeztem🤪: [link]

Gondolom a BGE-n is ugy megy, mint a Corvinuson.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jún. 4. 20:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A bagolyvar honlapjan talaltan ezt a pdf-et, ebben mindent reszletesen leirnak a kovetelmenyekrol, meg a pontrendszerrol [link]

Az utolso elotti link es valahol a 125 oldalnal

Egyebkent jol sikerult az erettsegim, valoszinuleg felvesznek egyetrmre, a kolis pontjaimat meg ujraszamolva 60 jott ki

# 3/4Időpont jún. 5. 10:11 Privát üzenet
Koszonom a linket, edes vagy!!

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jún. 5. 20:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ősszel megyek egyetemi kollégiumba Adtok pár tanacsot hogy milyen kollégiumban lakni?
Milyen egyetemistaként kollégiumban élni? / Élhető az a lehetőség, hogy egy kisvárosból 3-4en felköltözünk pl Szegedre vagy Budapestre egy albérletbe?
A BGEn mikor adják az ösztöndíjat?
Gazdaságinformatikus képzés hol színvonalasabb BGE-PSZK vagy BCE-GTK?
Mennyi lesz várhatóan a ponthatár a BGE-PSZK levelezőn önköltségesen?
Nyáron szakmai gyakorlatra szeretnék menni Pestre (nem pesti vagyok) és arra gondoltam, hogy abban az egy hónapban megszállnék valamelyik egyetemi kollégiumban. Van ilyenre lehetőség?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!