Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz, hogy megszüntet...

Mi kell ahhoz, hogy megszüntethessem a Meló-Diák tagságomat?

Figyelt kérdés
Milyen papírok, stb.? Valaki tudna segíteni? Köszi előre is! :)
2019. aug. 1. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit, nem vállalsz munkát és nem fizeted be az éves díjat.
2019. aug. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs éves díj, az első fizuból vonnak csak tagságit.

Ha kaptál tőlük valamit munkához (pl. munkaruhát, belépőkártyát) azokat vissza kell vinned, adnak párpapírt aláírni és kész is. Azért érdemes bemenni és ezt elintézni mert akkor visszakapod az első fizuból levont tagsági díjat illetve nem keresnek random meg a taghosszabbítás vagy aktuális melók miatt.

2019. aug. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem kaptam tőlük semmi ilyesmit, viszont a szerződésemet és az egyéb papírokat sem őriztem meg. Ez nem lesz probléma?

2019. aug. 1. 17:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem be kellett fizetnem, csak azért gondoltam, évekkel ezelőtt. De akkor bocsi! :)
2019. aug. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából engem rávettek, hogy külön, készpénzben fizessek nekik 3000Ft-ot. :D
2019. aug. 1. 19:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz probléma, nekik is megvannak ezek a papírok de nem is kellenek a kilépéshez. Nekem kellett leadni cuccot arról írtam alá papírt meg hogy így nincs tartozásom feléjük illetve hogy ők se lógnak nekem semmivel. Mintha még egy papír lett volna, de nem emlékszem pontosan. A lényeg hogy neked nem kell vinned hanem ők adják csak hogy írd alá, kapsz te is belőle majd egy példányt.

Fura, nekem fel se vetették ezt hogy fizessek be, de lehet irodánként másabb szokások vannak. Viszont ugyanúgy 3 ezer Ft volt a tagsági, pedig elég rég kezdtem náluk (2010-ben ha jól emlékszem és most januárban léptem ki).

2019. aug. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!