Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen iskolai felszerelést...

Milyen iskolai felszerelést vesztek?

Figyelt kérdés
Milyen füzeteket szoktatok venni? Spirál, egyszerű vagy díszes? És milyen táskát használtok iskolába és milyen gyakran cserélitek le? Milyen tolltartót használtok? És még milyen eszközöket szereztek be a sulira? Életkort is írjátok légyszíves.
2019. aug. 2. 18:42
 1/6 anonim válasza:
100%

2-3 nagy füzet (amiben rengeteg lap van, színekkel jelölve), egy márkás fekete hátitáska, változó mikor cserélem, 2-3 évente, 4-5 jö minőségű toll, egy egyszerű tolltartó.

19/L

2019. aug. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Spirált főleg, de ha tetszik egy tűzött füzet mintája akkor megveszem azt. Eddig A4s füzeteket használtam, de most vissza kell majd térnem az A5ös méretre. Egyébként tantárgyanként egy van. (Ha nem telt be előző évben, viszem tovább). Mindig szép, díszes füzeteim vannak, jobban esik ilyenekből tanulni.

Hátizsákot használok, nem túl hivalkodó színben, általában fekete, esetleg kis mintával. A mostani 3,5 éve van meg, de még teljesen jó, szóval velem lesz még egy darabig. Az előző 4 évig bírta.

Henger alakú tolltartóm van, de elegem van belőle, szerintem szeptembertől simán 3 tollat viszek és kész.

Szövegkiemelőim vannak még, rotring, radír, naptár, mappák, jegyzetfüzet és kb ennyi.


19/L

2019. aug. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A díszes füzetek nem túl kicsisek egy 10esnek? És megéri folytatni a 9es füzeteket? Vagy minden évben vegyek újat? Hogy lesz könnyebb tanulni majd az érettségire?
2019. aug. 2. 20:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy gondolod, én környezetvédelmi megfontolásból folytattam mindig, és így is megtaláltam mindent mikor érettségire készültem.

Egyébként egyetemista leszek szeptembertől, és pont ma vettem 3 db virágmintás Pigna márkájú füzetet. Nem érzem cikinek, és gimiben sem aggasztott ez. :)

2019. aug. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én szerintem új füzeteket veszek. Régen mindig mintásat vettem de most 9ben ilyen sima, egyszerű spirált vettem. Szerintem most is olyat veszek.
2019. aug. 2. 21:32
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A díszes füzetek nem túl kicsisek egy 10esnek?


Figyelj, a helókitti (igen, tudom, hogyan kell írni) is hat éves korig kötelező, aztán 14-ig ciki, utána meg poén :)

2019. aug. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!