Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti miket vesztek iskolakezdésr...

Ti miket vesztek iskolakezdésre? (gimnázium)

Figyelt kérdés

Most nem a megszokott füzet, toll, és egyéb alap/kötelezőre gondolok, hanem plusz dolgokra, amik nagyon hasznosak lehetnek. (Pl.: to do list tábla)

És mire használjátok őket?

Szeretném jobban rendszerezni a dolgaimat, könnyebbé tenni a tanulást, ezért vagyok rá kíváncsi ki miket vesz :)



2016. aug. 17. 10:21
 1/2 anonim válasza:
100%
Én a házi dolgozatoknak órai jegyzeteknek szoktam venni egy mappát. Ja és az öntapadós jegyzettömb mindig jól jön
2016. aug. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%
Én szoktam venni ilyen csíptetős mappákat meg kemény borítós fűzős füzeteket. Ezeket szeretem mert így jobban külön tudom válogatni, kategorizálni a dolgaimat. Valamint rengeteg post it -et mert az praktikus. Mást nem igazán szoktam használni, legalábbis most nem jut eszembe semmi. Én próbálkoztam többször ilyen dolgokkal mint pl. to do list tábla, leckefüzetek, naptárak stb. mert nagyon szeretem ezeket a dolgokat és olyan szépeket gyártanak, hogy nem tudom otthagyni, de nem használom őket. Rengeteg minden hülyeség van itthon, amiket megvettem mert jól néz ki és hasznosnak tűnik. Eleinte úgy vagyok vele, hogy de jó, ebben tudom vezetni a házikat, beadandókat, számonkéréseket és ez 1-2 hétig működik is, de előbb-utóbb megunom, abbahagyom és nincs is sok értelme mert fejben tudom tartani őket ezért nincs rá szükségem. Szerintem annyira a tanulást sem segítik, bár van, akinek könnyebb, ha mondjuk színes papírt, tollakat, szövegkiemelőket használ, de én mindig úgy voltam vele, hogy az csak időveszteség és az idő alatt amíg "kipingálom" már meg tudom tanulni a felét.
2016. aug. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!