Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tavaly már kaptam NEPTUN...

Tavaly már kaptam NEPTUN azonosítót, de nem iratkoztam be az egyetemre, idén új azonosítót küldenek majd?

Figyelt kérdés

Tavaly felvettek az egyetemre, de különböző okok miatt nem tudtam elkezdeni. Nem passziváltattam, be sem iratkoztam. Idén újrajelentkeztem és felvettek. Ilyenkor ugyanúgy kapok levelet, mint tavaly, amiben benne lesz egy új NEPTUN azonosító vagy én már nem kapok levelet és ugyanaz az azonosítóm, mint ami tavaly volt a levélben?

Bocsi a szóismétlésért. Remélem érthető a kérdésem. Neten nem találtam erről semmit..Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. aug. 2. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A Neptun kódod végigkísér egész felsőokatatási pályafutásod alatt. Nekem ugyanaz maradt a kódom jogi foszk-on és jogász szakon is. Fent a Neptunban ki is lehet választani a képzést, aminek az infóit szeretnéd megnézni (tehát én most is meg tudnám nézni a jogi foszk-os leckekönyvemet pl. )
2019. aug. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs neptun kódod kapsz. Ha már volt akkor az a fir rendszerben van és ezért lesz ugyanaz. Bárhová mész ugyanaz lesz.
2019. aug. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. S ettől függetlenül idén ugyanúgy fogok levelet kapni, kint tavaly?
2019. aug. 4. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!