Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Károli-BTK gólyatáborra...

A Károli-BTK gólyatáborra megéri elmenni idén?

Figyelt kérdés
Nem iszom, nem cigizek, nem akarnék vetkőzni és így eléggé aggódom, hogy egyedül fogom e magam érezni, főleg, hogy nem ismerek ott senkit. Mennyire rossz ott a gólyatábor?

2019. aug. 4. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan stílusú, ilyen nincs, de nem érdemes elmenni, mert a lányom se ment és mint kiderült a csoporttársai sem voltak ott-
2019. aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én voltam, igaz akkor még Velencén volt. Nem bántam meg. Az én csapatomban is volt 5-6 ember, aki a bemutatkozásnál elmondta, hogy nem szokott inni, de ezzel nem is volt baj. Voltak ivós feladatok, de nem kötelező részt venni bennük. Vállalkozó mindig van. :D

Volt egy olyan nap, amikor jöttek az egyetemről tanárok meg a dékán tájékoztatást tartani és akkor kérték, hogy senkinél ne legyen már alkohol. :D Amúgy semmi megalázó feladat nem volt.

2019. aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. és 2., légyszi írjatok évet, hogy mikor voltak ezek :D ha sok évvel ezelőtt, azóta lehet változott valami, ezért is vagyok kíváncsi. Gólyatábor egy helyen szokott lenni, vagy miután odamennek még lehet utaznak valamerre?
2019. aug. 5. 16:05
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 2016-ban. Mi a kemping területén voltunk, illetve egyik nap lementünk a Velencei-tóhoz, mert ott volt feladat.
2019. aug. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!