Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Határon túli magyarként...

Határon túli magyarként oktatási azonosító?

Figyelt kérdés
Kollégiumba való jelentkezéshez lenne szükségem egy oktatási azonosítóra minél gyorsabban. Eddig még nem tanultam Magyarországon, tehát gondolom ezt valahol igényelnem kéne. A kérdés az, hogy hol? Illetve elfogadják a kollégiumi jelentkezésemet nélküle is? (KRE Bethlen Gábor kollégium)

2019. aug. 5. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell szerintem. Nekem soha nem kérték még.

De szerintem hívd fel a kollégiumot és ők biztosat tudnak mondani majd.

2019. aug. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

oktatási azonosítóra minden hallgatónak szüksége van, a nélkül diákigazolványt sem lehet igényelni.


Amennyiben nincs ilyen azonosítód akkor a beiratkozást követően a tanulmányi osztály intézi.


Természetesen ha nincs akkor nem is tudod feltüntetni, pld az ideiglenes diák kiállításakor generálnak ez esetben egy technikai számot addig amíg meg nem kapod azazonosítód.


Szóval szerintem az adataidból kiderül, hogy miért nincs.


De rákérdezhetsz emailen: bethlen.koll@kre.hu

2019. aug. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!