Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalatok BGE PSZK...

Mik a tapasztalatok BGE PSZK gólyatáborról?

Figyelt kérdés
Már jelentkeztem ugyan, de gondolkodom hogy visszamondjam-e a gólyatábort. Érdekelne hogy milyen arányban vannak vicces játékok bulik ivás (pozitívumok) és milyen arányban szivatás, meg a lányok megalázása (negatívumok) Illetve arra is kíváncsi vagyok hogy a HÖKös társaság tényleg olyan bunkó e mint hallottam.

2019. aug. 5. 19:57
 1/4 anonim válasza:
100%
Én is így vagyok vele, ugyanúgy pszk. Őszintén én is félek egy kicsit, de 18-20 évesen csak nem kényszerítenek ránk olyanokat, amiket nagyon nem akarunk.. remélem. Sok mindent hallani az egyetemi gólyatáborokról, lehet akkor ott nem lesz annyira jó élmény, de utólag biztos jót fogunk rajta nevetni.
2019. aug. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
86%
Én a 2 évvel ezelőtti GT-ben vettem részt. Először nagyon féltem de minden várakozásomat felülmúlta. Ne féljetek! Életetek egyik legnagyobb élménye lesz. Semmit sem erőltetnek rád, amit nem akarsz csinálni. A hökösök nagyon kedvesek és figyelnek, hogy mindenki jól érezze magát. Én nem bántam meg, hogy elmentem.
2019. aug. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Én személyesen mentem beiratkozni, nekem formának tűntek az emberek. Bár kissé én is tartok.
2019. aug. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%
Közben elmentel?Hogy érezted magad?
2019. aug. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!