Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gazdaságinformatikus (BGF)...

Gazdaságinformatikus (BGF) Bsc végzettséggel lesz lehetőségem elhelyezkedni? Tapasztalatok/vélemények a szakról?

Figyelt kérdés

Sok helyen azt olvastam, hogy büfészak, nem lesz vele munkám, az országban egyáltalán nem keresettek főleg akik a BGF-en végeznek. Esetleg az számíthat plusznak, hogy angolból van felsőfokú, oroszból pedig középfokú nyelvvizsgám? Vagy így is esélytelen hogy ilyen diplomával munkát találjak? És még arra lennék kíváncsi, hogy c++ nyelv mellett milyen programozási nyelvet érdemes még tanulni aminek hasznát is veszem?

előre is köszi a válaszokat:)

20/L



2014. aug. 19. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Az angol felsővel és orosz középpel elég jó esélyeid vannak alapból. Én a bgf-re járok, PSZ szakra, számítástechnika órám volt csak, de arról jót nem tudok mondani ( bár lehet csak rossz tanárt kaptam).


Programozni meg nem a suliban tanulsz meg

2014. aug. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Sok helyen azt olvastam, hogy büfészak, nem lesz vele munkám, az országban egyáltalán nem keresettek főleg akik a BGF-en végeznek."


De hát még nem is végeztek a BGF-en gazdinfósok. Egyébként iss C#-ot tanítanak.

2014. aug. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy büfészak lenne IT már mindenhova kell szinte, a nyelvvizsga kifejezetten előny. Mellesleg még nem végzett senki se BGF gazdinfon mivel még annyira új, hogy nem fejezhette be a legelső induló évfolyam se. Szerintem ne csüggedj, csináld, tanuld és biztos, hogy el fogsz tudni helyezkedni attól nem félek.
2014. szept. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!