Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi, mi, és milyen tanszer...

Mennyi, mi, és milyen tanszer kell 9 évfolyamra?

Figyelt kérdés

Szakgimnáziumba megyek.

Informatika szakra..



2019. aug. 6. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem rengeteg füzet, mégtöbb toll, a könyveket majd adják sztem
2019. aug. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az általános iskolához képest nálam annyi különbség volt, hogy míg ott A5-ös füzeteket használtunk, középsuliban már A4-est és valamelyik tárgyakból spirált. Szerintem annyi, hogy több füzet kell, toll, számológép (de komolyabb, tudományos, nem ilyen 4 alapműveletes), körző, vonalzók, pár színes toll/ceruza és ennyi.
2019. aug. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Gimis vagyok, én idén tantárgyanként egy füzetet vettem (tavaly csak egy telt be), egy csomag tollat, színes tűfilcet, van egy rotringom, szövegkiemelőm és így nagyjából ennyi. De ha infós leszel. Bár az egy csomag toll nagyon kevésnek tűnik, de nekem év közben könnyebb pótolni a hiányosságokat, otthon csak elkallódnak.
2019. aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!