Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Azt lehet külön kérni valahol,...

Azt lehet külön kérni valahol, hogy hol szeretnék közép/emelt érettségit tenni? Kérjem át magamat másik lakcímre?

Figyelt kérdés
Már érettségiztem, viszont szeretnék újra, hogy bekerülhessek egy szakra. Viszont a régi iskolámba nem szeretnék visszamenni egyéb okok miatt. Fentebb a kérdésben megfogalmaztam, hogy én mire gondoltam, de szívesen várok más opciókat is.
2019. aug. 13. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem esetleg szólhatsz, hogy oda ne. Még nem is tartom annyira valószínűnek, hogy oda tennének, mert a saját tanárok nem emelteztetnek minket. Bár tudom hogy már nem tanulsz ott, de lehet mert ismeritek egymást a tanárokkal automatikusan oda nem tesznek.
2019. aug. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy a saját tanárok nem javíthatják az emelt érettségit, viszont mivel már nem tanulok ott, így sanszos, hogy abba a suliba tennének (kettő suliban lehet emeltezni, de persze. hogy engem a régi sulimba raknának), és így az is, hogy a régi tanáraim közül javítsa valamelyik, akinek éppen bosszulni támadna kedve, úgyhogy lehet a legjobb lesz, ha utána járok ennek, és ha minden kötél szakad, akkor ideiglenes lakcímet kérek valahova máshova, hogy abban a városban helyezzenek el, ha az érettségire kerül a sor. :) Mindenesetre köszönöm a választ!
2019. aug. 13. 15:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod, hogy random beosszanak egy iskolába, akkor menj el magad egy érettségit szervező középiskolába és jelentkezz ott. Nem kötelesek fogadni, de szerintem azért ebből nem szokott nagy probléma lenni. Én is így csináltam, mert a legközelebbi iskolába szerettem volna menni érettségizni, hogy megússzam az utazást.
2019. aug. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!