Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben felhívhatom...

Ebben az esetben felhívhatom a tanszéket?

Figyelt kérdés

Kb 2-3 hete írtam egy emailt, egy meghirdetett tárggyal kapcsolatban. Azt még csak meg sem nyitották. Írtam mégegyet, az is válasz nélkül elveszett az éterben. Egyre csak szorít az idő, nemsokára itt a tárgyfelvétel, és még mindig nem tudom, hogy elindul-e az adott tárgy. (Ha indul, külön a tanszéken kell jelentkezni rá.)


Szerintetek felhívhatom fogadási időben a megadott telefonszámot? Nem tűnik személyeskedésnek? Valaki hívta már fel?


(Kaptunk e-mailt, amiben az állt, hogy ha valamilyen tárggyal kapcsolatban kérdés/kérés merül fel, akkor azt az adott tárgyat gondozó tanszék felé jelezzük e-mailben... Csak arra meg nem reagálnak.)


Mit lehetne tenni ilyenkor?



2019. aug. 15. 00:06
 1/7 anonim válasza:
0%

Kedves hölgyem, uram

Talán, ha nem használni ennyire bonyolult kifejezéseket, vagy szakszavakat, Mindenki értené, mit Szeretne átadni a mondandójával, csak hogy tudja. Nem politikus, hogy olyan szavakat használjon, amitöl nagyobbnak és műveltebbnek tűnhet

2019. aug. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen jobb ha rászoksz a személyes ügyintézésre, de ha az nem, akkor telefon, nert az emaileket az esetek nagy százalékában lesz.rjáj
2019. aug. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az első választ inkabb figyelmen kívül hagyom.


Második válaszoló köszönöm szépen! Valószínűleg telefon lesz belőle, személyes ügyintézést a távolság miatt nem igazán tudnék lebonyolítani.


Akkor a telefonhívás nem túl személyes? Ha elérhetőségeknél meg van adva, akkor csak fel lehet őket hívni, nem?

2019. aug. 15. 00:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Rámenősnek kell lenni ilyen esetben, mert neked fontos, nekik (ezek szerint) már nem annyira.

Hívd fel őket nyugodtan, ha jelezték, hogy létezik ez a szám, akkor ezért van.

(azért semmiképpen se úgy kezd, miért nem válaszoltak a mailekre. Max finom utalás, ha kérdezik, már kerested őket, de nem vezetett sikerre).

Legvégső esetben pedig tényleg személyesen kell megkeresni a tanszékvezetőt vagy tárgyfelelőst.

2019. aug. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Bár direkt fogadási időben hívtam őket (több napon át, egy nap többször is), mégsem veszik fel, úgyhogy személyes ügyintézés lesz.
2019. aug. 16. 12:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Az egyetemek jelentős részén július 20. és augusztus 20. között megy mindenki szabadságra, valószínűleg ezért nem válaszoltak és vették fel a telefont.
2019. aug. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Utólagos érdeklődésem eredményeként megtudtam, hogy az adott tanszék szorgalmi időszakban is ugyanilyen megközelíthetetlen sajnos...
2019. aug. 20. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!