Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik ha nem tudok...

Mi történik ha nem tudok elmenni beiratkozni, felhívhatom a tanulmányi osztályt?

Figyelt kérdés

Most lennék egyetemista, vidéki vagyok, pánikbeteg. Meg ma történt valami, és egyszerűen nem tudok megnyugodni. :/

Nem fogom kibírni az utat oda :(


Ne ítéljetek el pls meg szóljatok le, tudom ciki meg magam alatt vágom a fát, de nem tudok mit csinálni.

Mit lehetne ilyenkor tenni?

Neptunba beléptem, oké minden ilyen téren.


2017. aug. 27. 23:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagyis nem lehetne máskor megoldani ezt? Úgy, hogy akár szégyenszemre beszámolok erről az egészről.
2017. aug. 27. 23:34
 2/7 anonim ***** válasza:

Hívd fel a tanulmányi osztályt nyugodtan vagy írj nekik emailt. Meg lehet oldani az ilyet hisz nem mindenki ér rá, van aki még nyaral vagy ilyesmi :D


Ha nem szeretnéd elmomdani, hazudj az oka miatt hogy nyaralsz vagy elég csak az hogy közbe jött egy fontos dolog, semmi közük hozzá hogy mi az.


Csak nyugodj meg, nem kell ilyen miatt parázz. Minden a legnagyobb rendben lesz :)

2017. aug. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

DE a apon azt írták amit kaptam postán, hogy kell jelezni ezt meg valami határidőt írnak, hogy aki addig ezt nem teszi meg annak vége az évének. :( semmilyen ilyen határidőt nem találok.



Kérlek titeket, valaki írjon valamit vagy valami én nem akarom elbaszni az évem.

2017. aug. 28. 00:29
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

1# vagyok


Holnap hívd fel őket és emailt is írj nekik. Nyugi válaszolni fognak. Ha meg muszály felmenni beiratkozni akkor pedig el fogsz tudni menni beiratkozni :) Hallgass zenét meg aludj inkább, mert ideges lehetsz az pedig nem tesz jót.


Szokj hozzá ahhoz hogy nem tudsz meg mindent egyből és a határidőket mert erről is szól az egyetem. Én még most sem szoktam meg :D

2017. aug. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Megoldódott.

Kértem másik időpontot, elfogadták az érvem.


Elnézést kérek a kérdésért.

2017. aug. 28. 15:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyan, örülök, hogy sikerült! :D Aztán sok sikert az egyetemmel!
2017. aug. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi. :)


Neked meg a "megszokáshoz".

2017. aug. 29. 02:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!