Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem vettek fel kollégiumba és...

Nem vettek fel kollégiumba és szeretnék beadni egy rektori méltányossági papírt, hogy fellebbezzek. Esetleg valami tipp, hogy mit írjak bele, hogy nagyobb esélyem legyen?

Figyelt kérdés

2019. aug. 22. 10:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%
Csatoltad a szemüveget? Az ügyes xd
2019. aug. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Egy az,hogy nincs vasút oda, és két buszra is át kéne szállnom. És a kérelem pont erre van,mert ezt írták e-mailben hogy akit nem vettek fel az így próbálkozhat.
2019. aug. 22. 18:29
 13/16 anonim ***** válasza:
89%

Egy félévet ki lehet bírni bőven ingázással, én is voltam így. Azt aláírom hogy nem könnyű és fárasztó, de nem lehetetlen. Az időt jól kell tudni beosztani. A vonaton/buszon is lehet tanulni vagy aludni.


A méltányossági kérelem azért sem játszik, mert ott is van egy átfutási idő. Amire megkapják, feldolgozzák, elbírálják, stb. Egy hét alatt ez nem fut le. Ha le is fut, a kollégiumok most már betöltöttek, akkor kaphatsz helyet, ha valaki valami miatt visszamondja.

2019. aug. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
84%
Ha meg nagyon nem kapsz kollégiumot, még mindig kereshetsz albérletet erre az egy félévre, aztán ha jól tanulsz, tanulmányi alapon úgyis bekerülsz koliba jövőre.
2019. aug. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
93%

Én annak idején azt írtam, hogyha koliban laknék, több időt tudnék fordítani a tanulásra.

Megkaptam a kolit.

Egy próbát megér, szerintem elfogadják:)

2019. aug. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
75%
Az ország másik végében lakok, laza 200km és én nem kaptam kollégiumi helyet, hátha neked.
2019. aug. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!