Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Keresztfélévben most akkor...

Keresztfélévben most akkor komolyan nem kell még az emelt é. , s nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Bementem ma a volt sulimba, s ott az egyik tanárom mondta, hogy februárban még nem kell, a mostani pontszámítás lesz érvényes, ezt az egyik egyetem igazgatója mondta neki. Nem mondta melyik egyetem az. Igaz ez? Bárhogy is nézem jan 1. az életbelépés napja, tehát nem értem. Meg a cikkek is azt írják, hogy az idei év volt az utolsó.
2019. aug. 22. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Az új szabályozás 2020 feb 15-től lép hatályba. Ebből egyenesen következik, hogy a most októberben meghirdetesre kerülő képzések még nem érintettek azaz a most hatályos rendszer szerint lehet jelentkezni rájuk. De az eddigi gyakorlat az volt, hogy keresztfélévben a legtöbb egyetem nem indított alapképzéseket.
2019. aug. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja, az tiszta. Bár a pl a PTE 1-2 éve indít gazdasági szakokat februárban is. Remélem most is fog meghírdetni szakokat.
2019. aug. 22. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!