Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanári diplomához milyen...

Tanári diplomához milyen típusú nyelvvizsga szükséges?

Figyelt kérdés
Alap-közép-vagy felsőfok?
2010. júl. 13. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Közép.
2010. júl. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és melyiket a könnyebb letenni az emelt szintű érettségit vagy a nyelvvizsgát?
2010. júl. 13. 18:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nyelvvizsgát, bár nagyjából hasonló szint a kettő, az emelt éretségi talán picit nehezebb szerintem.
2010. júl. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Középfokú C típusú nyelvvizsgát kell letenni, nem tudom hogy kell-e kettő vagy elég egy is, ennek mindenképpen járj utána. Annak is, hogy milyen nyelveket fogadnak el, mert pl úgy tudom eszperantó, cigány és egyéb "töltelék" nyelveket már nem! Aztán azt is érdemes megnézni, hogy van e olyan típusú nyelvvizsga, amit az adott egyetem/főiskola nem fogad el, mert bár ezt csak hallottam de egy időben mintha a Debreceni Egyetem pl a Telc-et nem fogadta el, nem tudom ez mennyire igaz.

Amúgy az már teljesen egyénfüggő, hogy kinek melyik az egyszerűbb. Szerezz tesztlapokat különféle nyelvvizsgákhoz, és emelt érettségihez is. Az érettségi értelemszerűen olcsóbb, de lehet számodra nehezebb is, így csak pénzkidobás!

2010. júl. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

háát..az emelt érettségi se olcsó mulatság

én idén voltam, 22000 Ft volt

2010. júl. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ajjha... én nem tudtam hogy az sem sokkal olcsóbb mint egy nyelvvizsga. Én arra az esetre gondoltam, ha még tanulói jogviszonyban lenne egy középiskolával a kérdező. Így olcsóbb, hisz ingyen van :)
2010. júl. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!