Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen számológépet kellene...

Milyen számológépet kellene vennem emelt matek érettségire?

Figyelt kérdés
Mérnök informatikus szeretnék lenni szóval valami olyan kéne ami az egyetemen is jól jön :D

2019. aug. 26. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp kétsorosat. Szerintem bármelyik tudományos típusú jó, nekem JOINUS van.
2019. aug. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Casio fx 570

Casio fx 991

2019. aug. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. aug. 26. 18:40
 4/6 A kérdező kommentje:
Es nem tudom esetleg ha lehet még egy kikötésem... Olyat tudtok ami nem kerül ilyen sokba? Tehát valami markátlanabbra gondolok ami esetleg ugyanazt tudja csak kevesebbért?
2019. aug. 26. 21:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Canon F-789SGA
2019. aug. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megéri befektetni egy 10000+ forintba kerülő számológépbe. Nekem rengeteget segített egyetemen. Nem az miatt értettem meg az anyagot, viszont sok számolást olyan könnyűvé tett, és úgy meggyorsította a számolásokat, hogy öröm volt használni. Egy hátránya van, sokat kell vele gyakorolni, hogy gyorsan tudd használni.


Ui:

-Ez a 10000+ forint csak soknak tűnik, mert számológépről van szó, de hidd el megéri. Meg diákmunkán is pár nap meló az ára csak, amit ledolgozhatsz két hónap alatt is ha nincs nagyon időd, és érettségire bőven megszokod.

2019. aug. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!