Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Be lehet vinni az érettségire...

Be lehet vinni az érettségire kétsoros nem grafikus számológépet?

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy kétsoros? Nekünk azt mondták, hogy nem grafikus és szöveg megjelenítésére nem alkalmas gépeket lehet bevinni.
2009. máj. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt nem lehet bevinni amelyiket programozni(beleírni képleteket stb. a grafikus az pl. ilyen)lehet.A mezei tudományos gépeket be lehet vinni.

Ha nem grafikus akkor szerintem jó.

2009. máj. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A kétsoros számomra azt jelenti, hogy két sorban jeleníti meg a műveleteke, mondjuk felül láthatod, hogy eddig milyen műveletek ütöttél be. De nem grafikus. Egyébként köszönöm a válaszokat :)
2009. máj. 3. 13:05
 4/6 anonim ***** válasza:
má késő, h írok, de be lehet, nálunk mkinek olyan volt, nekem is
2009. jún. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Engem az érdekelne, hogy például azt be lehet e vinni, amelyik tud képleteket vagy ilyesmi. Én emiatt két gép között vacillálok: Canon F710; Canon F604
2009. aug. 7. 22:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Ilyeneket bőven be lehet vinni. Ezek a gépek még nem igazán számítanak komoly számológépnek. De ha jó gépet szeretnél venni, akkor inkább egy Casio fx-82est vegyél. Ez igazán jó gép. És még ezt is be lehet vinni. Nálunk a fél évfolyamnak ilyenje volt.

[link]

2009. aug. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!