Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mire jó ez a papír, amit...

Mire jó ez a papír, amit beiratkozáskor adtak, és ez mikor vigyem magammal?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok,szeptemberben kezdem a középsulit.Június 24.-én voltam beiratkozni a középiskolába,és az osztályfőnök adott egy iskolalátogatási papírt.Eddig nekkem nem volt ilyenem,barátnőm kért mindig az igazgatótól ilyet,hogy a tesója hadd menjen be az általános iskolába meglátogatni a tanárokat meg megnézni a régi termeket..stb.

Ezzel az indokkal adta nekem az osztályfőnököm(a leendő) ezt a papírt:"Ezzel tudod igazolni,hogy beiratkoztál!"


Szívesen felvenném a kapcsolatot olyan diákokkal,akik ebben évben kezdik a középsulit!:)

És persze jó lenne,ha jó és rossz tapasztalatokat is írnátok,mert én nagyon izgulok:P


2010. júl. 13. 20:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Helyesbítek:nekem (elírtam!)
2010. júl. 13. 20:17
 2/4 anonim ***** válasza:
szülőnek kell adni:P iskolalátogatási támogatáshoz stb...
2010. júl. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezzel a papírral igazából neked semmi dolgod. A szüleidnek kell, hogy igazolják a hatóságok felé, hogy iskolába jársz: családi pótlékhoz, önkormányzati támogatásokhoz stb. kell. Esetleg neked a nyári munkavállaláshoz. (Szokták kérni a diákoktól!)
2010. júl. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,mostmár minden világos:)

Jövőre úgyis akarok menni nyári munkára a környékre mindenképp-csak a keresést nem tudom,hogyan oldjam meg.Majd neten keresztül kitudakolok mindent,és idővel lesz pénzem is belőle,remélem..mindenre:D koleszt akarok amúgy két év múlva..nem tudom,ez jó döntés lesz-e?:S de akkor majd megkell keresnem a rávalót.

2010. júl. 14. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!