Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemre való beiratkozáskor...

Egyetemre való beiratkozáskor milyen megjelenés ajánlott?

Figyelt kérdés
Lehet mindennapos az öltözékem, vagy menjek kosztümben?
2011. aug. 28. 12:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy kosztümben menj!
2011. aug. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
miért? normális válaszokat várok (:
2011. aug. 28. 12:51
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Annyi a beiratkozás nálunk Szegeden, hogy a tanulmányi osztályos nőci mondja mit kell csinálni, mi meg kitöltjük az indexet. Ezt hallottam. Úgyhogy tényleg nehogy kosztümben menj, hanem egy hétköznapi ruhában! :) Az évnyitóra kell menni csinosan, fehér blúz + fekete szoknya.

Remélem tudtam segíteni! :)

2011. aug. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szegedre megyek énis, az évnyitóra nem lehetne abba a ruhában menni ami a szalagavatós volt? (: vélemény? (:
2011. aug. 28. 12:56
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Most ebben mi nem volt a normális válasz? Megkérdezted, hogy miben menj, én meg írtam, hogy kosztümben ne. Hogy miért? Nyilván mert túl lennél öltözve.
2011. aug. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
rendben
2011. aug. 28. 12:58
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

nem kell kiöltözni, simán utcai ruha. ha mégis valami elegánsabbat szeretnél akkor egy sötét farmer meg egy fehér felső. nálunk évnyitó se olyan nagy szám,h nagyon ki kellene öltözni, egyetemen senki nem foglalkozik már veled,h mi van rajtad:D mondjuk nyilván nem bemelegítőben kell menni,de a kosztüm se elvárás, elegáns szoknya/nadrág, fehér felső

(én Debrecenbe járok)

2011. aug. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kosztüm, hétköznapi normális ruha elég!
2011. aug. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem kell kiöltözni. nekünk annyi volt, hogy egy arc beszélt vagy másfél órát a semmiről, majd sorbanállással töltöttünk újabb másfél órát, míg végül az ügyintéző kezébe nyomhattam a papírokat aláírhattam egy lapot. aztán irány haza...
2011. aug. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

nincs szoknyám :D ez a baj ((:

de mondjuk egy sötét farmer, magassarkú, és egy világos blúz?

2011. aug. 28. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!