Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középiskolások! Ti szoktatok...

Középiskolások! Ti szoktatok nyáron ismételni?

Figyelt kérdés
Eloveszitek az előző éves anyagot és tanultok a nyár végén?Vagy inkább kielvezitek a szünetet és hozzá sem nyúlok a tanulni valohoz?

2019. aug. 28. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Soha nem csináltam ilyet 12 év suli alatt, pedig mindenből ötös voltam. Egyébként nem is kellett kb semmilyen tárgyból.
2019. aug. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. A nyár arra van, hogy pihenjek, feltöltődjek. Nincs kedvem, sem energiám ismételni.
2019. aug. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem. Neha mikor unatkozom probalom felidezni a tanultakat :)))
2019. aug. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Soha jól életben nem csináltam sem nyáron sem bármely iskolai szünetben olyat, hogy a tananyaggal foglalkoztam volna. Arra ott voltak a rendes sulis napok.
2019. aug. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Még csak fel sem merülne bennem:D nincs az a dolog ami rá tudna venni engem nyáron
2019. aug. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én emelt érettségit tettem bioszból és kémiából. 12. előtti nyár utolsó két hetében napi 1 órát foglalkoztam a két tárggyal, átolvastam az előző évben tanultakat. Sokat segített. Viszont nekem év közben minden nap 4-8ig elment sport miatt. Ha az nem lett volna akkor bele sem nézten volna.
2019. aug. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne-ne-ne, Jézusom, csak ezt ne!


Nagyon tanulásmániás voltam (és ha van motivációm, vagyok a mai napig), de erre hála Istennek sohasem tudtam rávenni magam.


Ha tanulás (és ilyet én csináltam azért), akkor valami, ami hasznos és érdekes. Nyelvvizsga(k), emelt szintű érettségire tanulás, extra valami tantárgy, utánaolvasás továbbtanuláshoz.



De "csak úgy" elővenni az irodalmat, matekot, történelmet egyenesen káros szerintem.


Az idegen nyelv mindig hasznos a mai globális világban, a multicégek miatt is, amiatt is, mert bármikor dönthetsz úgy, hogy külföldre költözöl.

2019. aug. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!