Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hatosztályos gimis gólyatábor...

Hatosztályos gimis gólyatábor élmények? Lehet sima gimis is!

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszi!

2019. aug. 29. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Nekem borzalmas volt az a pár nap. Nem mondom, hogy kiközösítettek de mindenki szart rám hiába próbálkoztam. Viszont utolsó nap jóban lettem egy lánnyal akire úgymond támaszkodni tudok. De a menőbbek (vihogó ribik és a beképzelt fiúk) elvoltak szóval van akinel meg jó volt. De ne parázzon senki. Nem mindenki osztálya szar😂 úgy érzem ezt azért kaptam, mert az előzó osztályom volt a legeslegjobb. Mindenki mindenkivel joban volt és senki sem érezte rosszul magát. Nah igen... Egyszer fent máskor lent😂
2019. aug. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A mi giminkben úgy van a gólyatábor, hogy az egész évfolyam egy helyre utazik, kisebb csoportokat állítanak össze a különböző osztályokból, és úgy kell feladatokat teljesíteni, meg ismerkedős játékokat játszani. Na, ez a rendszer tök jól hangzik, csak az a baj, hogy senkinek fogalma sem volt, kik lesznek az osztálytársai, úgyhogy első nap ugyanúgy nem ismertük egymást végül, mintha nem is lett volna semmiféle tábor.

Amúgy a hangulat nyilván kissé feszült lesz, mégiscsak idegenekkel van az ember körülvéve, de ha nyitottan állsz hozzá, és próbálod élvezni a helyzetet, még akkor is, ha nehéz (elvégre nincs jobb csapatépítés a közös szenvedésnél) akkor nem lehet nagy baj. Hajrá:))

2019. aug. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Sziaa! Én már kétszer voltam Révais hatosztályos gólyatáboron és imádtam mind a kettőt. Nagyon jó a közösség, a helyszín, a szervezők, minden... Szóval ha felvesznek ajánlom hogy mindenképpen menj el.
2019. szept. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még várom az élményeket, akár gimis, akár hatosztályos gimis gólyatáborokról!
2019. szept. 28. 08:13
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, már megvolt a gólyatáborod:)

Én csak sima gimisről tudok mesélni, nagyon jó volt. A Mátrába mentünk, 3 napot voltunk ott és mindenféle vicces feladatot kaptunk, persze a szokásos reggeli torna mellett :D Csináltunk zászlót, indulót írtunk, számháborúztunk, éjszakai erdei túrára mentünk (türavezetővel), foci- és kosármeccs volt. Utolsó este meg volt gyerekdisco kb 11-ig jó zenékkel, karaoke versennyel. Nem volt egy csepp alkohol se és senkit sem aláztak meg, nem volt kötelező semmit megcsinálni, de annyira kedves, jófej volt a gólyamentoraink többsége (az egy-két kivétel emberke sem volt vészes) és az osztàly is támogatta egymást, hogy nem is emlékszem konkrétan olyanra, hogy valaki teljesen elzárkózott volna valamitől, ha nem sportolt vagy énekelt pl, akkor tuti drukkolt:)

Nekem így, évekkel később is szép emlék még úgy is, hogy életemben nem volt olyan izomlázam, mint a tábor után :p

2019. okt. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5 nem, még nem volt meg a gólyatábor, mert idén fogok felvételizni.

A kérdést azért írtam ki ilyen korán, mert reménykedem, hogy fel fognak venni és, ha felvesznek úgy gondoltam megyek a gólytáborba.



Szóval még várom az élményeket!

2019. okt. 13. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!