Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biológus vagy mentőtiszt?

Biológus vagy mentőtiszt?

Figyelt kérdés

Mindkettő érdekel de nem tudom melyiket válasszam

Azt hallottam biológia alapszak nagyon nehéz.(én bár szeretem a bioszt azért nem vagyok különösen kiváló belőle)

A mentőtiszti munkában pedig az a nehézség h éjszaka is dolgozik illetve nagyon alacsony a fizetés.(bár engem nekem sokkal fontosabb H élvezzem a munkám mint a kereset)

Valami személyes tapasztalat?...



2019. aug. 30. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mentőtisztin a vizsgák nagyon nehezek. Utána, ahogy írtad is kevés a fizetés, már ha bírod majd csinálni. Unalmas nem lesz az tuti, de azt ne feledd, hogy pénzből élünk... Biológus.
2019. szept. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
A mentőtiszti sem lesz könnyebb, bár lehet. Biosz szakon vélhetően elég csak a szorgalom. Gondolom ha leülsz és elhatározod, hogy megtanulod akkor nincs mese megtanulod! Mentőtisztin ez nem feltétlenül van így, kell egy rátermettség is, egy kiállás, kellő határozottság, néha szerencse is, bírni kell azt ha néha kudarcot szenvedsz. Ezek a dolgok nem mindenkiben vannak meg, hiába nagyon okos valaki és mindent tud nem biztos, hogy el fogja tudni végezni a szakot ha egyszerűen nem passzol a személyiségéhez. Biosz szakon elég ha elméletben penge vagy, mentőtisztin ez kevés gyakorltaban is bizonyítanod kell!
2019. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!