Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet-e diákmelót vállalni...

Lehet-e diákmelót vállalni egyetem mellett?

Figyelt kérdés
Pesten szeretnek tanulni majd mentotisztnek. Alberletbe szeretnek koltozni, ami eleg draga. Tapasztalatokra lennek kivancsi mennyire van ido tanulas mellett dolgozni,hogy finanszirozhassam legalabb az alberletet.. Mennyire rugalmas egy munkaado az orarend miatt. Van arra lehetoseg hogy egy ido utan levelezon csinaljam vagy ezen a szakon nagyon nehez?

2019. jan. 7. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát én annyira nem hinném,hogy olyan sok időd lenne egyetem mellet.Nagy kitartás kell hozzá,meg akkor olyan munkát kell vállalnod amit mondtál,hogy rugalmas legyen az időd.
2019. jan. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!