Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kollégisták! Mennyire szoktáto...

Kollégisták! Mennyire szoktátok belakni a közös helyiségeket (konyha, fürdő)? Mennyire közösködtök?

Figyelt kérdés
Nem most vagyok először kolis, viszont korábban csak egy lakótársam volt és úgy bőven elfértünk mindenhol, nyugodtan kipakolhattuk a saját cuccainkat a konyhába és a fürdőbe is. Most viszont egy 2x2 fős blokkban leszek, tehát négyen lakunk majd együtt. Egyelőre csak lepakoltam mindent a szobámba, mert még nem volt ott senki és én is siettem. Viszont azóta gondolkozom rajta, hogy így majd hogyan fogok elpakolni. Én igazából legszívesebben megint ugyanúgy kipakolnám a cuccaimat a konyhába és a fürdőbe, mert ha már van mindegyikből sajátunk, akkor nem akarom a szobámban tárolni az edényeket, vízforralót, tusfürdőt, törölközőket stb. és onnan hurcibálni minden nap. Csak gondolom, hogy a többiek is ugyanúgy felkészültek és hoznak majd mindent és négy embernek azért nem kevés cucca van. Viszont vannak olyanok mint pl. seprű, felmosó, vödör, tisztítószerek, vízforraló, melegszendvicssütő stb., amikből szerintem tök felesleges mindenkinek sajátot tartani, hogy csak foglalja a helyet, úgyhogy ezeket én inkább be is dobnám a közösbe. Ti hogyan szoktátok?

2019. aug. 31. 14:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!