Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak egy napra jöttem ide az...

Aligátor44 kérdése:

Csak egy napra jöttem ide az OKJ kèpzèsre de az osztály nem szimpatikus. Ès át tudnèk menni máshová?

Figyelt kérdés
A kèrdèsem az lenne hogy rendszergazda kèpzèsre járok ès az osztálytársaim nem szimpatikusak. Ès a szoftverfejlesztő okj én vannak ismerősök. Ès ez a kèt kèpzès egy iskolában van. Azt szeretnèm tudni megèri-e próbálkozni. Az áthelyezèssel. Minden választ elfogadom. Előre köszönöm.

2019. szept. 2. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy napot kibírsz.
2019. szept. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Itt már senkit sem érdekelnek mások, a te érdeked, hogy elvégezd. Barátkozni nem kell. A jópofizás csak a tanfolyam ideje alatt tart. Utána meg sem fognak ismerni az "osztálytársaid".

Az legyen a szemed előtt, hogy te elvégezd a dolgot.

2019. szept. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!