Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szegeden van olyan tanfolyam,...

Szegeden van olyan tanfolyam, amit esti képzésben el tudok kezdeni középiskola mellett?

Figyelt kérdés
Most 17 éves vagyok és egy sima általános tantervű gimnáziumba járok, de mellette el szeretnék kezdeni egy szakmát, mert érettségi után meg már fősulira szeretnék jelentkezni. És így fősuli mellett is tudnék majd dolgozni, nem csak kisebb diákmunkákat végezni.

2019. szept. 3. 19:42
 1/2 A kérdező kommentje:
meg mindig szivesen varom az informaciokat:c
2019. szept. 11. 18:19
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Nem tudom még aktuális-e, de én úgy tudom, hogy OKJ-s képzésekhez alapkövetelmény az érettségi, így nem. De ha találsz olyan tanfolyamot, ami esti, és elvállal (vagy hogy is mondjam) téged, akkor tudsz menni.
2019. okt. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!