Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van valamilyen tanfolyam,...

Van valamilyen tanfolyam, csoport, vagy bármi legyen az személyesen vagy interneten, ahol megtanítanak tanulni, és/vagy fogalmazni, és/vagy e téren a kompetenciáimat fejleszthetem?

Figyelt kérdés

Kiestem a középiskolából pár éve és most oda magántanulóként (bejárni képtelen vagyok) újra neki veselkedve rádöbbentem, hogy se tanulni nem bírok, fogalmazást, esszét, stb. írni meg egyáltalán nem tudok.


Úgy érzem, hogy visszamaradtam a fejlődésben, ezért rengeteg téren fejleszteni szeretném a személyes kompetenciáimat, képességeimet, stb., de egyedül lehetetlen feladatnak érzem ezt.


Bizakodok, hogy hátha van valami ami segíthet.


A válaszokat előre is köszönöm.



2017. okt. 19. 23:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!